Środa, 20 czerwca 2012

Rozterki (od)górne


 
http://www.klubznizek.pl/upload/1340201296zakopane.jpg


Dzisiaj trochę przemyśleń, trochę sugestii i tak po prawdzie to szukanie odpowiedzi. Zapewne widzieliście u nas na stronie ofertę 6-dniowego wyjazdu w góry. Oferta bardzo spoko, wszystko gra, bardzo fajnie, ale to nie o tym dzisiaj. Urlop w górach? My jesteśmy na tak. Pytanie tylko: duże ośrodki turystyczne czy mniejsze miejscowości?

Byliście kiedyś w Zakopanem? Większość z nas była albo ma znajomych, którzy opowiadali o swoim wypadzie. Zakopane, wiadomo, najpopularniejszy chyba ośrodek urlopowy w kraju. Urok Krupówek nie do przecenienia, uprzejmość mieszkańców do skopiowania, obsługa na najwyższym poziomie - wszystko gra. Jeden tylko minus - Zakopane to typowa urlopowa pocieralnia. Niewiele jest miejsc tak przeludnionych o każdej praktycznie porze roku. Co nas więc tam przyciąga, co kusi? Może w tym roku na urlop rzeczywiście wybrać miejsce, w którym naprawdę będziemy mogli odpocząć od zgiełku, tłumu, hałasu...?

Podhale dysponuje przecież ogromną bazą noclegową! W promieniu 20 km od Zakopanego znajduje się co najmniej kilkadziesiąt różnego rodzaju ośrodków. Na bank dacie radę znaleźć coś dla siebie! (Sami moglibyśmy parę zasugerować, ale nie będziemy się tu bawić w pseudoreklamy:) Nudno też nie będzie. W okolicy macie chociażby spływ Dunajcem, baseny termalne, ścieżki rowerowe i piesze szlaki turystyczne, a w ostateczności jest i gdzie się z góralami zapoznać ;) Minus? Cóż, zasadniczo nie ma - wszędzie blisko, ale spokojniej. Chyba że ktoś jedzie na urlop kolekcjonować znajomych na fejsie - wtedy na pewno Zakopane to 10/10 :)

A Wy co wolicie? Ostatecznie to dla Was przecież tworzymy oferty, dlatego warto nam podsunąć parę pomysłów. Może to jest właśnie najlepsza okazja na poznanie miejsca, do którego będzie się wracać latami...?

Wtorek, 19 grudnia 2017

Prezenty Last Minute


Środa, 23 sierpnia 2017

„Węgierskie morze” – Balaton


Każdy, kto słyszał o Balatonie zapewne wie, że to jest nie tylko największe jezioro w południowo-zachodnich Węgrzech, ale również największe w całej Europie Środkowej. Co ciekawe, jego nazwa wzięła się od słowiańskiego rdzenia boltьno(-je ezero), które oznacza „błotne (jezioro)”.Węgrzy, nie mający przecież dostępu do morza, mogą się pocieszyć tym niesamowitym jeziorem o lazurowej tafli, jakim jest Balaton.

...czytaj dalej

Czwartek, 18 maja 2017

Władysławowo – atrakcyjne miasto na polskim wybrzeżu


Miejscowość położona w najlepszym miejscu na letni wypoczynek, zaledwie 50 kilometrów od Trójmiasta, 33 kilometry od Helu oraz w pobliżu innych kurortów nadmorskich. Świetna lokalizacja, malownicze widoki oraz niskie ceny pobytów to sekret, dzięki któremu to miejsce zawdzięcza niesłabnące zainteresowanie urlopowiczów, nie tylko z Polski.

 

...czytaj dalej

Piątek, 28 kwietnia 2017

Co słychać w Jastrzębiej Górze?


Zbliża się upragniony weekend majowy, po nim jednak warto zastanowić się nad letnim odpoczynkiem, ponieważ do wakacji zostało tak na prawdę niewiele czasu. Wobec tego przygotowaliśmy dla Was artykuł z ofertami na dwa pobyty w malowniczej Jastrzębiej Górze oraz kilka informacji odnośnie tej miejscowości. To idealne propozycje dla osób, które nie zaplanowały sobie jeszcze urlopu lub wakacji, chcących spędzić je nad polskim morzem.
...czytaj dalej