Wtorek, 3 lipca 2012

Podsumowanie pierwszego półrocza


 

 
Pierwsza połowa roku upłynęła wyjątkowo szybko! Przez ten czas zamieściliśmy dla Was kilkaset ofert z całej Polski. Postanowiliśmy zatem zrobić małe podsumowanie pierwszego półrocza 2012 roku. Nasze zestawienie obejmuje oferty, które pojawiły się serwisie Klub Zniżek od początku stycznia do końca czerwca. Oto trzy najczęściej wybierane przez Was branże:
 
 
1. Największą popularnością cieszyły się oferty dotyczące spędzania wolnego czasu przedstawione na wykresie słupkami koloru kremowego. Najczęściej kupowaną przez Was propozycją były wyścigi na torze kartingowym (średnia sprzedaż na poziomie 394 kuponów). Dużą uwagę wzbudziły inne akcje z branży rozrywkowej (gra w paintball, bilard czy kręgle). 
2. Praktycznie od zawsze niesłabnącą popularnością cieszą się kupony do lokali gastronomicznych (kolor fioletowy). Tak samo było i w ciągu ostatnich paru miesięcy, kiedy to zainteresowanie wzbudzały wszystkie akcje do pizzerii oraz restauracji (głównie tajskich i kuchni Dalekiego Wschodu).
3. Na trzecim miejscu znalazły się oferty z tzw. strefy relaksu: karnety na basen, siłownię i saunę (kolor niebieski na wykresie). Spora część z Was skorzystała także z propozycji różnego rodzaju masaży.
 
 
Nawiązując do kwestii finansowej: najpopularniejsze oferty dotyczyły kuponów, których koszt nie przekraczał zwykle 25 zł (głównie za sprawą tanich propozycji z branży gastronomicznej). Nasze badania wskazują jednak, że za rozrywkę czy siłownię jesteście w stanie zapłacić większe sumy, ponieważ liczycie się z dobrą jakością nabytych na naszym serwisie usług.
 
Zestawienie może nie jest długie, ale bardzo dobrze obrazuje kierunek, w którym chcielibyście, by zmierzały zakupy grupowe. Pamiętajcie! Serwis ten, jak i wszystkie inne w branży, stworzony został dla Was! Dajcie nam znać - które oferty są Waszym zdaniem najciekawsze? Których  według Was  powinno być więcej? Obiecujemy słuchać uważnie! :-)))

Wtorek, 19 grudnia 2017

Prezenty Last Minute


Środa, 23 sierpnia 2017

„Węgierskie morze” – Balaton


Każdy, kto słyszał o Balatonie zapewne wie, że to jest nie tylko największe jezioro w południowo-zachodnich Węgrzech, ale również największe w całej Europie Środkowej. Co ciekawe, jego nazwa wzięła się od słowiańskiego rdzenia boltьno(-je ezero), które oznacza „błotne (jezioro)”.Węgrzy, nie mający przecież dostępu do morza, mogą się pocieszyć tym niesamowitym jeziorem o lazurowej tafli, jakim jest Balaton.

...czytaj dalej

Czwartek, 18 maja 2017

Władysławowo – atrakcyjne miasto na polskim wybrzeżu


Miejscowość położona w najlepszym miejscu na letni wypoczynek, zaledwie 50 kilometrów od Trójmiasta, 33 kilometry od Helu oraz w pobliżu innych kurortów nadmorskich. Świetna lokalizacja, malownicze widoki oraz niskie ceny pobytów to sekret, dzięki któremu to miejsce zawdzięcza niesłabnące zainteresowanie urlopowiczów, nie tylko z Polski.

 

...czytaj dalej

Piątek, 28 kwietnia 2017

Co słychać w Jastrzębiej Górze?


Zbliża się upragniony weekend majowy, po nim jednak warto zastanowić się nad letnim odpoczynkiem, ponieważ do wakacji zostało tak na prawdę niewiele czasu. Wobec tego przygotowaliśmy dla Was artykuł z ofertami na dwa pobyty w malowniczej Jastrzębiej Górze oraz kilka informacji odnośnie tej miejscowości. To idealne propozycje dla osób, które nie zaplanowały sobie jeszcze urlopu lub wakacji, chcących spędzić je nad polskim morzem.
...czytaj dalej