Piątek, 5 czerwca 2015

Zakopane to idealne miejsce odpoczynku!


Zastanawiacie się, jakie miejsce będzie najlepsze na urlop wakacyjny zarówno dla Was jak i dla dzieci? Z pewnością ciężko jest wybrać miejsce, w którym znajdą się atrakcje turystyczne dostosowane do wymagań dorosłych i małych pociech. Jednym z takich miejsc jest zdecydowanie Zakopane – główne miasto turystyczne południowej Polski, zwane zimową stolicą Polski. Jest to także miasto romantycznych zakątków dla dwojga, w których można spędzić miło popołudnia i wieczory.
 

http://www.klubznizek.pl/upload/14334955733.jpg
 

Zakopane mieści się w województwie małopolskim, położone jest u stóp Tatr, w Rowie Podtatrzańskim, nad kilkoma potokami, których wody ostatecznie wpadają do rzeki Zakopianka dopływu Białego Dunajca. Co ciekawe jest to najwyżej położone miasto w Polsce. Co roku na Wielkiej Krokwi odbywa się Puchar Świata w skokach narciarskich. Mieści się tam też mnóstwo centr zabaw i muzeów, dzięki którym można połączyć zabawę z przyjemną ścieżką edukacyjną. Jednakże Zakopane nie stanowi tylko miasta do odpoczynku. W związku z tym, że jest najbliżej położonym ośrodkiem miejskim od Tatr, Zakopane jest siedzibą aktywnego spędzenia wolnego czasu.
 

http://www.klubznizek.pl/upload/14334955491.jpg
 

Z racji bogatego życia turystycznego w Zakopanem powstało wiele ciekawych pensjonatów i hoteli. Należy być bardzo ostrożnym i spostrzegawczym, aby wybrać odpowiednie miejsce noclegu w Zakopanem. Oczywiście fakt istnienia dużej konkurencji w kwestiach noclegu nie jest problemem, a wręcz przeciwnie. Właśnie dzięki temu możecie znaleźć korzystniejsze dla siebie oferty.
 

http://www.klubznizek.pl/upload/14334955622.jpg
 Mamy dla Was niezwykłą propozycję - pobyt w Zakopanem dla dwojga! Zarezerwuj swój weekend już teraz!

Wtorek, 19 grudnia 2017

Prezenty Last Minute


Środa, 23 sierpnia 2017

„Węgierskie morze” – Balaton


Każdy, kto słyszał o Balatonie zapewne wie, że to jest nie tylko największe jezioro w południowo-zachodnich Węgrzech, ale również największe w całej Europie Środkowej. Co ciekawe, jego nazwa wzięła się od słowiańskiego rdzenia boltьno(-je ezero), które oznacza „błotne (jezioro)”.Węgrzy, nie mający przecież dostępu do morza, mogą się pocieszyć tym niesamowitym jeziorem o lazurowej tafli, jakim jest Balaton.

...czytaj dalej

Czwartek, 18 maja 2017

Władysławowo – atrakcyjne miasto na polskim wybrzeżu


Miejscowość położona w najlepszym miejscu na letni wypoczynek, zaledwie 50 kilometrów od Trójmiasta, 33 kilometry od Helu oraz w pobliżu innych kurortów nadmorskich. Świetna lokalizacja, malownicze widoki oraz niskie ceny pobytów to sekret, dzięki któremu to miejsce zawdzięcza niesłabnące zainteresowanie urlopowiczów, nie tylko z Polski.

 

...czytaj dalej

Piątek, 28 kwietnia 2017

Co słychać w Jastrzębiej Górze?


Zbliża się upragniony weekend majowy, po nim jednak warto zastanowić się nad letnim odpoczynkiem, ponieważ do wakacji zostało tak na prawdę niewiele czasu. Wobec tego przygotowaliśmy dla Was artykuł z ofertami na dwa pobyty w malowniczej Jastrzębiej Górze oraz kilka informacji odnośnie tej miejscowości. To idealne propozycje dla osób, które nie zaplanowały sobie jeszcze urlopu lub wakacji, chcących spędzić je nad polskim morzem.
...czytaj dalej