Środa, 10 czerwca 2015

Niezapomniane wakacje w Mielnie!


Upalne dni przybyły już do Polski i Słońce grzeje nasze zmarznięte zimą policzki. W związku z tym wielu ludzi zaczyna już myśleć o wakacjach i tym, dokąd można si ę wybrać w tegoroczne lato. Jeśli Wy także już się nad zastanawiacie, to mamy dla Was kilka ciekawych uwag na temat wakacji nad morzem. Mamy nadzieję, że nasza turystyczna seria artykułów na blogu pomoże Wam w wyborze idealnego miejsca na wakacje.
 

http://www.klubznizek.pl/upload/1433924891Mielno_pla%C5%BCa.jpg
 

Morze, wraz z górami, jest najczęściej wybieranym kierunkiem wakacji przez Polaków. W prawdzie urlop nad polskim morzem nie należy do najtańszych rozrywek, ale można zrobić wszystko aby te koszty maksymalnie obniżyć. Jednym z takich sposobów jest znalezienie promocyjnej oferty noclegów, których nie brakuje w naszym serwisie. :)

 

Jeśli już postanowiliście, że tegoroczne wakacje spędzicie nad morzem, to teraz warto się zastanowić na czym Wam zależy. Ciężkie pytanie, prawda? My Wam pomożemy!
 

http://www.klubznizek.pl/upload/1433924979Mielno_promenada.jpg
 

Jeśli zależy Wam na typowych atrakcjach turystycznych takich jak zwiedzanie, historia i urok metropolii, to zdecydowanie Trójmiasto jest propozycją dla Was. Jednak z drugiej strony jeśli pragniecie spokojnych wakacji polegających na wypoczynku na plaży, to polecamy nadmorskie miasteczka i wsie, które są pełne uroku i właśnie one dostarczą Wam spokoju i pomogą się zrelaksować.
 

http://www.klubznizek.pl/upload/1433924871bluemarine_mielno_content_top_01.jpg
 

W naszym serwisie mamy specjalną ofertę pobytu dla dwóch osób w pensjonacie w Mielnie. Właśnie dziś masz szansę na niezapomniane wakacje!

Wtorek, 19 grudnia 2017

Prezenty Last Minute


Środa, 23 sierpnia 2017

„Węgierskie morze” – Balaton


Każdy, kto słyszał o Balatonie zapewne wie, że to jest nie tylko największe jezioro w południowo-zachodnich Węgrzech, ale również największe w całej Europie Środkowej. Co ciekawe, jego nazwa wzięła się od słowiańskiego rdzenia boltьno(-je ezero), które oznacza „błotne (jezioro)”.Węgrzy, nie mający przecież dostępu do morza, mogą się pocieszyć tym niesamowitym jeziorem o lazurowej tafli, jakim jest Balaton.

...czytaj dalej

Czwartek, 18 maja 2017

Władysławowo – atrakcyjne miasto na polskim wybrzeżu


Miejscowość położona w najlepszym miejscu na letni wypoczynek, zaledwie 50 kilometrów od Trójmiasta, 33 kilometry od Helu oraz w pobliżu innych kurortów nadmorskich. Świetna lokalizacja, malownicze widoki oraz niskie ceny pobytów to sekret, dzięki któremu to miejsce zawdzięcza niesłabnące zainteresowanie urlopowiczów, nie tylko z Polski.

 

...czytaj dalej

Piątek, 28 kwietnia 2017

Co słychać w Jastrzębiej Górze?


Zbliża się upragniony weekend majowy, po nim jednak warto zastanowić się nad letnim odpoczynkiem, ponieważ do wakacji zostało tak na prawdę niewiele czasu. Wobec tego przygotowaliśmy dla Was artykuł z ofertami na dwa pobyty w malowniczej Jastrzębiej Górze oraz kilka informacji odnośnie tej miejscowości. To idealne propozycje dla osób, które nie zaplanowały sobie jeszcze urlopu lub wakacji, chcących spędzić je nad polskim morzem.
...czytaj dalej