Piątek, 1 lipca 2016

Poznaj magię Kaszub


Jeśli macie ochotę na chwilę uciec od miejskiego zgiełku i spędzić wakacje w miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a ludzie żyją w zgodzie z naturą, to zapraszamy do Ełganowa. Czekają tu na Was różnorodne lasy, czyste jeziora i kilometry pieszych szlaków do odkrycia.
 

https://www.klubznizek.pl/upload/1467370632elganowo_widoczek.jpg

 

Piękne, leśne tereny są wręcz idealne na konne wycieczki. W Ełganowie, na terenie Pensjonatu Noce i Dnie, znajduje się stadnina konna, gdzie wykwalifikowana kadra uczy jazdy i obcowania z pięknymi, majestatycznymi zwierzętami. Przebywanie z końmi poprawia samopoczucie, relaksuje i jest doskonałym sposobem na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Jazda konna jest sportem angażującym wiele mięśni, wymuszającym wyprostowaną sylwetkę, a już samo przygotowywanie i osiodłanie zwierzęcia jest doskonałą rozgrzewką.
 

https://www.klubznizek.pl/upload/1467370462elganowo_konik.jpg


W Ełganowie znajduje się też największe pole golfowe na Pomorzu. Postołowo Golf Club jest wysokiej jakości ośrodkiem, docenianym w kraju i na świecie. Organizowane są tam liczne zawody, a przez a przez portal Golf Digest został okrzyknięty najlepszy polem golfowym w Polsce. Postołowo może pochwalić się jedną z najdłuższych tras w Europie. Warto skorzystać ze zróżnicowanej oferty Golf Clubu i poznać ten elitarny sport.
 

https://www.klubznizek.pl/upload/1467370447elganowo_golf.jpg


A gdy atrakcje na miejscu przestaną wystarczać, to Pensjonat Noce i Dnie organizuje wycieczki do Fromborka, Trójmiasta i Malborka. Warto zwiedzić też skansen we Wdzydzach Kiszewskich, ,,Dom do góry nogami" w Szymbarku i poznać resztę atrakcji, które oferuje nam Pojezierze Kaszubskie.
 


 

Wtorek, 19 grudnia 2017

Prezenty Last Minute


Środa, 23 sierpnia 2017

„Węgierskie morze” – Balaton


Każdy, kto słyszał o Balatonie zapewne wie, że to jest nie tylko największe jezioro w południowo-zachodnich Węgrzech, ale również największe w całej Europie Środkowej. Co ciekawe, jego nazwa wzięła się od słowiańskiego rdzenia boltьno(-je ezero), które oznacza „błotne (jezioro)”.Węgrzy, nie mający przecież dostępu do morza, mogą się pocieszyć tym niesamowitym jeziorem o lazurowej tafli, jakim jest Balaton.

...czytaj dalej

Czwartek, 18 maja 2017

Władysławowo – atrakcyjne miasto na polskim wybrzeżu


Miejscowość położona w najlepszym miejscu na letni wypoczynek, zaledwie 50 kilometrów od Trójmiasta, 33 kilometry od Helu oraz w pobliżu innych kurortów nadmorskich. Świetna lokalizacja, malownicze widoki oraz niskie ceny pobytów to sekret, dzięki któremu to miejsce zawdzięcza niesłabnące zainteresowanie urlopowiczów, nie tylko z Polski.

 

...czytaj dalej

Piątek, 28 kwietnia 2017

Co słychać w Jastrzębiej Górze?


Zbliża się upragniony weekend majowy, po nim jednak warto zastanowić się nad letnim odpoczynkiem, ponieważ do wakacji zostało tak na prawdę niewiele czasu. Wobec tego przygotowaliśmy dla Was artykuł z ofertami na dwa pobyty w malowniczej Jastrzębiej Górze oraz kilka informacji odnośnie tej miejscowości. To idealne propozycje dla osób, które nie zaplanowały sobie jeszcze urlopu lub wakacji, chcących spędzić je nad polskim morzem.
...czytaj dalej