Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


 • Świetna i bezpieczna rozrywka ruchowa również dla całych rodzin.
 • Różne stopnie wysokości i nachylenia obiektów wspinaczkowych!
 • Bezpłatne szkolenie z asekuracji oraz wypożyczenie uprzęży w cenie!
 • Najwyższa ściana wspinaczkowa w Gdańsku i jedna z najwyższych w Polsce!

 

 

Spróbuj swoich sił - zmierz się ze ścianą! Idealna oferta dla wszystkich, którzy poprzeczkę swoich możliwości stawiają wysoko ponad ziemią! Rusz się z domu i złap wspinaczkowego bakcyla! A jeśli już od jakiegoś czasu jesteś miłośnikiem wspinaczki, to doskonale wiesz, że każdy wspin to inna zabawa! Nie ma opcji, by ktokolwiek się tu nudził - do wyboru macie kilka stopni trudności i wysokości ścian!

 • Kupon ważny od 31.05.2011 do 30.09.2011 r.
 • Kupon upoważnia do jednorazowego wejścia na ściankę wspinaczkową Elewator w Gdańsku (bez limitu czasu) i do wypożyczenia uprzęży.
 • Należy zabrać ze sobą obuwie sportowe na zmianę.
 • Osoby niepełnoletnie mogą wspinać się za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna. Formularz do pobrania tutaj.
 • Podstawowe szkolenie z asekuracji jest bezpłatne.
 • Dodatkowo - dla chętnych zajęcia wprowadzające z instruktorem. Koszt: 20zł, czas trwania: 1 godzina, grupy: minimum 2 osoby.
 • Wcześniejsza rezerwacja wymagana jest tylko w przypadku udziału w zajęciach wprowadzających z instruktorem. Nr tel. 504 40 67 67.
 • 1 osoba może nabyć i wykorzystać maksymalnie 5 kuponów.

 

 

Obiekt wspinaczkowy Elewator ma ok. 250 metrów powierzchni do wspinania oraz 70-metrową boulderownię o różnym stopniu przewieszenia ścian. Na dużej ścianie (wysokość do 19 metrów) występują partie imitujące skały, przewieszenia, zacięcia, rysy, krawądki, dziurki oraz inne formacje. Na powierzchni ściany dokręconych jest kilka tysięcy chwytów. Do wyboru macie różne stopnie trudności dróg wspinaczkowych - od łatwych dla początkujących wpinaczy po ekstremalnie trudne.

 

Wspinanie na obiektach do tego przystosowanych, przy zastosowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa i po uprzednim szkoleniu jest sportem jak każdy inny lub nawet bezpieczniejszym. Wstępne przeszkolenie z asekuracji jest bezpłatne i obowiązuje każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę ze wspinaczką. Jeśli chcesz, możesz dodatkowo zapisać się na szkolenie wprowadzające. Obejmuje ono elementy technik wspinaczkowych, sposoby asekuracji oraz wszystkie informacje potrzebne do tego, by zacząć się wspinać. Szkolenie trwa około jednej godziny, odbywa się w grupach minimum dwuosobowych. Z kuponem Klubu Zniżek zapłacicie za nie tylko 20 zł!

 

Nie czekaj - kup nasz kupon i zacznij zdobywać szczyty!

 

Paulina

Dużą zaletą ściany jest jej wysokość. Dużo dróg o różnej skali trudności. Bardzo dziękujemy Adamowi za tak gościnne podejście i kawę;) Polecam, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Justyna

Wspaniała ścianka! Świetni właściciele. Profesjonalny klub. :)

 

AS

Miła atmosfera, fajni pracownicy, fachowe przeszkolenie i możliwość treningu przed wspinaniem na ściance. Do tego przystępne ceny i niepowtarzalny klimat.

 

o

Wszystko ok. Chyba pierwsza aktywność fizyczna której podejmuję się z własnej i nieprzymuszonej woli ;) Jedyny minus, że od jakiegoś czasu nie trafiam na swojego ulubionego pracownika czyli przystojnego pana z tatuażem na ramieniu, no ale o to ciężko mieć pretensje:) Polecam

Trójmiejska Hala Wspinaczkowa Elewator
ul. Droszyńskiego 15h
80-381 Gdańsk

tel. 504 40 67 67

godziny otwarcia:
pon.-sob. 10-22, ndz. 10-20

http://www.elewator.com/


54.407385 18.574093