Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


  • Pokaz mody, podczas którego wystąpią kobiety od 16 do 62 roku życia, w rozmiarach od XS do XXL!
  • Akcję wspierają Katarzyna Figura, Ewa Minge, zespół LemON, Prezydent Miasta Gdyni oraz ambasada Francji!
  • Środki ze sprzedaży biletów oraz zebrane podczas pokazu zostaną przekazane na cele charytatywne!
  • W cenie poczęstunek i zestaw drobnych upominków na dzień dobry!

 

 

Dotychczas wielka moda i blask reflektorów były zarezerwowane dla modelek w rozmiarze 34, a kobiety, których wymiary choć trochę odbiegały od ,,ideału", mogły co najwyżej popatrzeć sobie na te perfekcyjne, wyretuszowane zdjęcia, żeby uszczknąć z tego świata choć trochę.

Dziewczyny z projektu Aż Sobie Zazdroszczę postanowiły zmienić ten stan rzeczy i zorganizować pokaz, w którym wystąpią modelki wszelkich kształtów i rozmiarów, a wyzwanie polegające na ubraniu ich, rzuciły zarówno światowym markom, jak i lokalnym projektantom.

  • 1 kupon = bilet wstępu dla 1 osoby na charytatywny pokaz mody organizowany przez projekt Aż Sobie Zazdroszczę.
  • W cenie kuponu drobny poczęstunek i prezenty powitalne.
  • Pokaz odbędzie się w sobotę, 12.08.2017 r., o godzinie 18.00 w Hotelu Sopot****, przy ulicy Jana Jerzego Haffnera 88 w Sopocie.
  • Pokaz będzie trwał ok. 2-3 godzin.
  • 1 osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów.

 

Modelki występujące na pokazie nie są profesjonalistkami, dla większości z nich jest to debiut w modellingu. Przed wydarzeniem wytrwale szkoli je ex-modelka Anna Czarnowska, która wie wszystko o trudnej sztuce chodzenia po wybiegu.

 

Kobiety będą prezentować kreacje polskich projektantów: Michała Starosta, Patryka Wojciechowskiego, Katarzyny Konieczki i popularnych marek: Mohito oraz Step by Step. Dodatkowo przeprowadzona będzie licytacja przedmiotów ofiarowanych przez m.in. Ewę Minge, Katarzynę Figurę, zespół LemON i piłkarza Jarosława Bieniuka.

 

Podczas pokazu odbędzie się zbiórka środków dla podopiecznych Fundacji Rak'n'Roll Wygraj Życie oraz dla Pomorskiego Centrum Onkologii w Gdyni na specjalne fotele do chemioterapii.
 

A wszystko to odbędzie się w ekskluzywnym, czterogwiazdkowym Hotelu Sopot przy samej plaży, w bardzo malowniczej części Sopotu.

Hotel Sopot****
ul. Jana Jerzego Haffnera 88,
81-715 Sopot


strona wydarzenia

54.455357 18.560137