Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


  • Spektakularny efekt, wyraziste, optycznie powiększone oczy i perfekcyjne spojrzenie!
  • Jedwabne, wysokiej jakości rzęsy! Sama wybierasz grubość, długość i podkręcenie!
  • Koniec z rozmazującym się tuszem - rzęsy utrzymują się na powiece przez kilka tygodni!

 

 

Jeśli uważasz, że Twoje rzęsy są za krótkie, bądź tak cienkie, że prawie ich nie widać, to… jest na to sposób! Na dodatek bez konieczności codziennego spędzania poranka na tuszowaniu rzęs, aby uzyskać efekt, jakiego pragniesz. Teraz w Salonie Piękności Glamur za przedłużanie i zagęszczanie rzęs zapłacisz tylko 59 zł!

  • Kupon ważny do 30.11.2017 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 58 713 29 37.
  • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.
 
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 polega na doklejeniu sztucznych rzęs "włosek po włosku” do Twoich własnych, tak, aby uzyskać całkowicie naturalny efekt. Twoje oczy nabiorą wyrazistości bez konieczności używania maskary, bez względu na porę dnia!
 
Rzęsy są  odporne na wodę, pot i ciepło, więc możesz się opalać, chodzić na basen, do sauny czy na fitness, śmiać się do łez i płakać. Na wielkie wyjście możesz je dodatkowo oprawić w specjalny, beztłuszczowy tusz, ale na co dzień staje się to absolutnie zbędne.
 

Oszczędzasz czas, rano budzisz się piękna, znika problem rozmazanego tuszu w ciągu dnia, a oczy wydają się większe i odmłodzone! Rzęsy są idealnie oddzielone jedna od drugiej, przedłużone pojedynczo, włosek po włosku, a klej jest zupełnie niezauważalny. Rzęsy te wypadają wraz z naturalnymi, gdy kończy się ich cykl życia. Są na tyle cienkie, że po wypadnięciu naturalnej rzęsy do której są przyklejone, nie ma na oku rażącego ubytku.

Salon Piękności Glamur

ul. Krótka 10

84-230 Rumia

tel. 58 713 29 37

 

godz. otwarcia:
wt.-pt. 10-18, sob. 9-17

www.salonglamur.eu

54.573623 18.392449