Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


 • Wyśmienita oferta dla poszukiwaczy wrażeń! Wykorzystaj sprawne oko i traf w sam środek tarczy!
 • Szkolenie instruktażowe w cenie! Nie jest wymagane pozwolenie na broń, wystarczy, że masz ukończone 18 lat!
 • Doskonały pomysł na oryginalny prezent - idealna rozrywka dla mężczyzn i kobiet lubiących adrenalinę!

 

 

Do wyboru masz:

 • wynajęcie toru, 2 tarcze, jeden rodzaj broni oraz 25 sztuk amunicji 5,6 mm (Colt, MP5, G36) za 35 zł zamiast 70 zł,
 • wynajęcie toru, 2 tarcze, jeden rodzaj broni oraz 20 sztuk amunicji 9 mm (Glock, Steyr, CZ-83, PT Taurus) za 45 zł zamiast 95 zł.

 

 

Wystrzałowa oferta dla poszukiwaczy silnych wrażeń - poczuj się jak James Bond! Idealna oferta zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet lubiących adrenalinę! To także świetny pomysł na oryginalny prezent!
 • Kupon ważny do 15.02.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
 • 1 kupon = wynajęcie toru, 2 tarcze oraz 25 sztuk amunicji 5,6 mm (Colt, MP5, G36) lub 20 sztuk amunicji 9 mm (Glock 17 i 19, Steyer, CZ-83, PT Taurus).
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 665 566 997.
 • Osoby niepełnoletnie mogą korzystać ze strzelnicy pod opieką dorosłego opiekuna.
 • 1 osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów, przy czym podczas jednej wizyty 1 osoba może wykorzystać 2 kupony.

 

Strzelanie z broni palnej to doskonała forma spędzania wolnego czasu, która rozwija praktyczne umiejętności, przysporzy mnóstwo pozytywnych emocji i już wkrótce może stać się Twoim największym hobby! Strzelnica DSTeam posiada 5 torów strzeleckich, wyposażonych w tarczociągi, a strzelanie statyczne odbywa się na dystansach 5, 10, 15, 20 i 25 metrów. Klienci mają do wyboru szeroki arsenał broni. Strzelanie poprzedzone jest szkoleniem instruktażowym, w trakcie strzelania czuwa instruktor.

 

Broń małokalibrowa (5,6 mm) do wyboru:

 • Colt 1911 (22LR) - amerykański pistolet samopowtarzalny. Wywodzi się z konstrukcji zaprojektowanej przez Johna Browninga. W roku 1911 Colt 1911 wszedł do wyposażenia armii amerykańskiej. Pistolet w czasie II wojny światowej był etatowym wyposażeniem oficerów i podoficerów Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie.
 • Pistolet maszynowy MP5 - produkowany przez niemiecką firmę Heckler und Koch od 1966 roku, w następnych latach stał się jednym z najpopularniejszych typów pistoletów maszynowych. Obecnie powszechne w większości grup specjalnych w Polsce. Mechanizm spustowy umożliwia strzelanie ogniem pojedynczym i ciągłym.
 • Karabin G36 - karabinek automatyczny, obecnie przepisowa broń żołnierzy armii niemieckiej i hiszpańskiej. W Polsce pierwszym użytkownikiem tej broni był GROM, później karabin trafił też na wyposażenie Formozy.

 

Broń 9 mm (pistolety) do wyboru:

 • Glock 17 i Glock 19 - stały się pierwszą nowoczesną bronią zachodnią wprowadzoną w większej liczbie na wyposażenie polskiej Policji. Jedna z najpopularniejszych broni krótkich na świecie, do 2004 sprzedano łącznie, w 100 krajach, około 2,5 miliona pistoletów tego typu.
 • Steyr M9-A1 - pistolet samopowtarzalny po raz pierwszy zaprezentowany w 1999 roku przez austriacką firmę Steyr-Mannlicher. Przeznaczony na rynek cywilny i dla oddziałów policji. W 2002 pistolet został przyjęty na uzbrojenie policji malezyjskiej.
 • CZ-83 - starannie dopracowany, czechosłowacki pistolet samopowtarzalny, wprowadzony do użytku w 1982 roku jako broń służbowa, przystosowany do strzelania standardową wówczas w Układzie Warszawskim amunicją 9 mm x 18 Makarowa.
 • PT 908 Taurus - brazylijski kompaktowy pistolet samopowtarzalny, produkowany przez firmę Forjas Taurus S/A. Pistolety z tej serii zostały zaprojektowane jako małogabarytowa broń przeznaczona do samoobrony.
 • Norinco NP22 - broń palna produkowana w Chinach. Największą sławę temu modelowi przyniosło wybranie go przez Navy SEALs na pistolet służbowy ponad 20 lat temu.

 


Nie jest wymagane pozwolenie na broń - wystarczy, że masz ukończone 18 lat i okażesz dokument tożsamości! Osoby niepełnoletnie mogą korzystać ze strzelnicy pod opieką dorosłego opiekuna.

 

Poczuj prawdziwą adrenalinę i zdobądź nowe umiejętności!


Dariusz
Fajna nowa strzelnica, wszystko czyste, porządne. Obsługa bardzo miła, przystępna, bez spiny. Polecam i sam na pewno będę tam zaglądał.


Agnieszka
Rewelacyjne miejsce. Bardzo miła obsługa. Bakcyl załapany, więc na pewno będę tam gościć nie raz. Polecam!


Paweł
Bardzo fajna strzelnica. Byłem pierwszy raz na takim obiekcie. Bardzo fajna ekipa, zarówno na recepcji, jak i na samej strzelnicy. Super podejście do sprawy. Na pewno wrócę i będę polecać znajomym.

 

Radek
Byliśmy dzisiaj. Zabrałem dwóch nowicjuszy, w tym piękniejszą połowę. Obu tak się spodobało, że już pytają kiedy pojedziemy znowu. Dobrze przygotowane stanowiska, bogaty arsenał kalibrów, wygodny dojazd, ale co najważniejsze - świetna, energiczna, nie spięta jak podczas musztry ekipa. Polecam każdemu, kto do tej pory miał stracha. Panowie zabierajcie Panie - lub na odwrót. Raz spróbują i bakcyla złapią. Moja złapała.

Strzelnica DSTeam
ul. Chałubińskiego 31
80-807 Gdańsk
tel. 665 566 997

czynne: pon.-pt. 14-22,
sob. 12-22, ndz. 12-20


www.dsteam.pl

54.339859 18.61918