Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


  • Uwolnij się od wszelkich napięć! Możliwość dojazdu pod wskazany adres na terenie Gdyni, Sopotu i Rumi!
  • Pozwól sobie na chwilę odpoczynku i wytchnienia, popraw ukrwienie i przepływ krążenia!
  • Do wyboru masaż klasyczny, aromaterapeutyczny, kamieniami, wyszczuplający lub bańką chińską!

 

 

 

We współczesnym świecie masaż stał się nie tylko sposobem leczenia i profilaktyki. To przede wszystkim zabieg odprężający, mający działanie harmonizujące ciało, umysł i ducha. Popraw swoje samopoczucie, rozluźnij mięśnie i skorzystaj z chwili odpoczynku! Podaruj sobie relaks, na który zasługujesz!

  • Kupon ważny do 22.02.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = 60-minutowy masaż całego ciała do wyboru: klasyczny, aromaterapeutyczny, gorącymi kamieniami, wyszczuplający lub bańką chińską.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 660 299 222.
  • Możliwość dojazdu do klienta na terenie Gdyni, Sopotu i Rumi za dodatkową opłatą 10-20 zł.
  • 1 osoba może wykorzystać 3 kupony.

 

Godzinny masaż całego ciała do wyboru:

 

Masaż klasyczny – polega na rozluźnieniu napiętych mięśni i pozwala ukoić nerwy. Pobudza krążenie oraz łagodzi bóle, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Masaż aromaterapeutyczny – to połączenie masażu klasycznego i energetycznego, pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a dodatkowo wspaniale oddziałuje na układ nerwowy, równoważąc wysyłane przez nasze ciało negatywne reakcje na stres. Pozwala pozbyć się napięcia mięśni na całym ciele.


Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi – polega na ułożeniu na ciele podgrzanych do odpowiedniej temperatury kamieni, a później masowaniu kolejno poszczególnych partii ciała kamieniami o różnej wielkości, w celu wywołania relaksu i otwarcia kanałów energetycznych w ciele człowieka.

Masaż wyszczuplający (antycellulitowy, ujędrniający) – intensywny masaż, skupiający się głównie na skórze i tkance tłuszczowej, ud, bioder, pośladków, ramion i brzucha. Silnie rozbija tkankę tłuszczową oraz redukuje cellulit, poprawia jędrność, elastyczność skóry oraz modeluje sylwetkę. Pomaga w odprowadzeniu toksyn z organizmu.

Masaż bańką chińską – pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Tkanki są lepiej ukrwione i nawilżone, a cyrkulacja krwi i limfy jest sprawniejsza. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.

Zdrowie i Uroda
Zakątek Relaksu

ul. Morska 112/4
81-225 Gdynia
tel. 660 299 222

godz. otwarcia: pon.-sob. 10-20
ndz.- indyw. ustalenie tel.


www.zakatekrelaksu.pl

54.531163 18.496939