Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


  • Wymiana opon na feldze stalowej lub aluminiowej z wyważaniem! Zadbaj o swoje auto, powierz je w ręce fachowców!
  • Poczuj się pewniej za kierownicą swojego samochodu w każdych warunkach, o każdej porze roku!
  • Oferta first minute! Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich pasażerów!

 

 

Do wyboru:

  • Wymiana kompletu opon na feldze stalowej do 16 cali z wyważeniem za 39 zł zamiast 70 zł.
  • Wymiana kompletu opon na feldze aluminiowej do 17 cali z wyważeniem za 49 zł zamiast 100 zł.
  • Kupon ważny do 30.12.2017 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = wymiana kompletu opon na feldze stalowej do 16'' lub aluminiowej do 17'', z wyważeniem.
  • Kupon można wykorzystać także na wymianę opon na feldze aluminiowej od 18" do 19" - dopłata 10 zł za sztukę, powyżej 20" - dopłata 20 zł za sztukę.
  • Wymagana wcześniejsza rezerwacja - tel. 58 320 71 30 lub 609 690 899.
  • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Samochód w dzisiejszym świecie jest nieodzownym elementem naszego życia. Dojeżdżamy do pracy, na zakupy, zawozimy dzieci do szkoły. Przy tak częstym użytkowaniu warto dbać o jego stan, a już szczególnie o stan najważniejszych komponentów, do których zaliczają się opony. To one zapewnią samochodowi przyczepność, zmniejszą drogę hamowania i poprawią komfort jazdy. Warto zadbać, aby były w dobrym stanie i, co najważniejsze, odpowiednio dopasowane do warunków atmosferycznych, dlatego przygotowaliśmy dla Was unikalną ofertę wymiany opon na zimowe!

 

MC-Plus funkcjonuje na rynku od 1998 r. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, ciągłe doskonalenie umiejętności pracowników, sprzęt i oprzyrządowanie wysokiej klasy pozwala firmie konkurować na trudnym rynku wulkanizacyjnym. Ich priorytetem jest jakość wykonywanych usług. Zawsze dopasowują się do potrzeb klienta, służąc mu radą oraz nabytym doświadczeniem. W ofercie posiadają opony wszystkich wiodących producentów, takich jak: Continental, Goodyear, Pirelli, Michelin, Bridqestone i wielu innych.

 

Kam

Korzystałam z usługi wymiany kół na zimowe i... gorąco polecam, fachowa i szybka obsługa. Pan mechanik Łukasz bardzo miły i uprzejmy, fachowiec jakich mało w Trójmieście, a do tego wszystkiego bardzo przystojny. Gorąco polecam usługi tej wulkanizacji.

 

Urszula

Pełna informacja o uszkodzeniu opony i możliwości naprawy. Wysoka jakość usługi naprawy i wyważenia kół na profesjonalnym sprzęcie.

MC-Plus
ul. Andrzeja Struga 16
80-116 Gdańsk
tel. 58 320 71 30

czynne: pon.-pt. 8-18, sob.-ndz. 9-14


54.347039 18.604381