Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


 • Interaktywny, pełen humoru seans Grzegorza Kordka o relacjach damsko-męskich!
 • Seans przygotowany na podstawie bestselleru Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus!
 • Idealna propozycja dla każdego, kto chce umocnić więzi w związku i dokonać pozytywnych zmian!

 

 

Grzegorz Kordek - mężczyzna, który jako jedyny w Polsce został przeszkolony przez Johna Gray'a, autora bestseleru Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus, w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn i związków. Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus to spektakl, do którego scenariusz pisze samo życie!

 • 1 kupon = wejściówka dla 1 osoby na seans edukacyjny "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus".
 • Seans odbędzie się w niedzielę, 18.03.2018 r., o godz. 17 na Scenie Muzycznej w Gdańsku.
 • Seans przeznaczony jest dla kobiet, mężczyzn i par.
 • Kupon należy wysłać mailem, na adres kupony@grzegorzkordek.pl, w tytule wpisując "Klub Zniżek", a w treści podając miasto i nr telefonu.
 • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

"Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” to interaktywny i dowcipny seans edukacyjny. Grzegorz Kordek w lekki i przystępny sposób przekazuje uczestnikom wiedzę, która pomoże im tchnąć świeżość w ich związek i dokonać w nim pozytywnych zmian. Ponadto techniki zaprezentowane na szkoleniu ułatwią parom odnalezienie się w trudnych sytuacjach w zabawny, nieinwazyjny i bezpieczny sposób.

 

Podczas seansu poruszone zostaną 4 główne zagadnienia:

 • „Tacy sami czy różni? – oto jest pytanie” - panel poświęcony badaniom różnic między mężczyznami i kobietami. W tej sesji prowadzący pokazuje parom, w jaki sposób ich problemy mogą wynikać z tego, jak różnie mężczyźni i kobiety myślą o życiu.
 •  „Dlaczego on/ona to robi?" - prowadzący wyjaśnia prawdziwe powody, dlaczego małżonek zachowuje się tak, a nie inaczej. Ponadto sesja jest potężnym reduktorem stresu – uczestnicy poznają proste narzędzia, które sprawią że partner będzie robił to, co powinien.
 •  „Klucz do niesamowitego seksu” - w dowcipnej i niezagrażającej atmosferze szkoleniowiec pokazuje, jak seksualne wiadomości wpływają destrukcyjne na intymną relację. Zgromadzeni poznają również pięć kroków, dzięki którym ich życie seksualne nabiera rumieńców.
 •  „Jak być razem i nikogo nie zabić” - prowadzący omawia temat przebaczenia i pokazuje, jak odnowić związek, by mimo wielu wspólnie spędzonych lat, mnóstwa różnych doświadczeń, mógł na nowo rozbłysnąć blaskiem.

 

Zabawne historie wywołują wśród publiczności refleksje w stylu: Ja to już chyba gdzieś widziałem...  lub  Czy ty nas wczoraj podglądałeś?!  i rzucają nowe światło na związek dwojga kochających się ludzi. W oparciu o wiedzę przekazaną osobiście Grzegorzowi przez Johna Gray'a, autora wydanego w ponad 40 krajach bestsellera Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus oraz Anne Moir, autorki bestsellera Płeć mózgu, powstała ta zabawna forma przekazywania wiedzy. Grzegorz Kordek posiada bogate doświadczenie, wspiera się rzetelną wiedzą i wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi.

 

Dorota
Byłam na spektaklu Pana Grzegorza. Było naprawdę śmiesznie, ciekawie i prawdziwie. Wszystkim parom polecam skorzystanie z takiej formy przekazu odnośnie myślenia, rozumowania i odczuć płci przeciwnej. Czasami warto spojrzeć na wszystko z innej strony i pośmiać się z samego siebie.

 

Ewa

REWELACJA!!!! Tematyka dotyka bardzo ważnych punktów w każdym związku, a treść przedstawiona jest tak, że zrozumienie tego przychodzi lekko i płynnie. Świetny kontakt z publicznością - polecam wszystkim! A na dodatek uważam, że udział w takim seansie powinien być rekomendowany zamiast nauk przedmałżeńskich!!! Świetnie prowadzone, z humorem i charyzmą!!!

 

Jarek

Początkowo byłem negatywnie nastawiony do przedstawienia, ale ten show pokazał mi jak zrozumieć jak myśli kobieta, co jest istotne dla budowania mocnego związku. Polecam wszystkim spektakl, bo trzeba go zobaczyć.

Instytut Psychologii Płci
Scena Muzyczna Gdańsk
ul. Powstańców Warszawskich 25
80-152 Gdańsk


www.grzegorzkordek.pl
54.354987 18.629937