Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


 • Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz! Zadbaj o wygodę i komfort swojej nauki!
 • Kurs korzysta z technologii rozpoznawania mowy, dzięki której możesz rozmawiać z komputerem jak z nauczycielem!
 • Masz do dyspozycji nieograniczoną liczbę powtórek w czasie trwania całego dostępu!
 • Koniec z zakuwaniem gramatycznych regułek! Naucz się języka angielskiego w przyjemny i skuteczny sposób!

 

 

Do wyboru 2 opcje:

 • 1-miesięczny dostęp do kursu języka angielskiego za 49 zł zamiast 99 zł,
 • 6-miesięczny dostęp do kursu języka angielskiego za 169 zł zamiast 349 zł.

 

 

Angielski Speakingo jest osadzonym w Metodzie Bezpośredniej kursem języka angielskiego dra Grzegorza Kuśnierza, która łączy praktyczne doświadczenie w nauczaniu języków obcych ze zdobyczami nowoczesnych technologii rozpoznawania mowy.

 • Kupon ważny 2 tygodnie od daty zakupu.
 • 1 kupon = 1-miesięczny lub 6-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka angielskiego.
 • Aby zrealizować kupon, należy zalogować się na stronę www.speakingo.pl, wybrać kurs i wpisać w odpowiednie miejsce kod kuponu i numer ID kuponu.
 • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Nauka polega na rozmawianiu całymi zdaniami z komputerem lub telefonem, który głosem native speakera zadaje pytania i rozpoznaje, co mu odpowiadasz.


Dzięki nauce przez mówienie nie znajdziesz się w sytuacji, w której wiesz co i jak chcesz powiedzieć, ale słowa nie chcą przejść Ci przez gardło. Uczenie przez mówienie pozwala mówić płynnie dzięki nawykowi, a nie za pośrednictwem suchej, szkolnej regułki.


Zapytaj Anglika, czym są tryby warunkowe czy mowa zależna, to wzruszy jedynie ramionami. W Speakingo rozmawiając podświadomie jak dziecko, naturalnie przyswajasz poprawną gramatykę!

 

 

Lekcja angielskiego składa się z czterech części:

 • W pierwszej części lekcji tylko słuchasz głosu Anglika, który wprowadza nowy materiał. Jednocześnie śledzisz angielski tekst w napisach, by oswoić się z pisownią oraz poznajesz tłumaczenie.
 • W drugiej części głosem native speakera komputer zadaje Ci pytania z poprzedniej lekcji. Ty klikasz w mikrofon na artystycznym zdjęciu związanym z pytaniem i odpowiadasz. Inteligentny moduł pamięta, na które pytania trzykrotnie usłyszał poprawną odpowiedź, nie męczy Cię więc materiałem, który już znasz.
 • W trzeciej części Ty uczysz się zadawać pytania, na które komputer odpowiada, jeśli dobrze je zadasz.
 • W czwartej części powtarzasz świeżo poznany materiał.

 

 

Starannie dobrana lista 2000 najważniejszych i najpopularniejszych angielskich słów Speakingo oparta jest na bazie używanego w Simple Wikipedia Basic English, komputerowych statystykach popularności oraz Voice of America English, czyli słówkach używanych w mediach. Dodatkowo lista zawiera czasowniki nieregularne, idiomy, wyrażenia potoczne i skróty współcześnie używane w internecie.


Inteligentny moduł zapamiętywania słówek wie, które słówka już znasz, a które musisz jeszcze kilka razy powtórzyć i wdraża je do programu powtórzeń w kolejnej lekcji. Oszczędza to Twój cenny czas!


Dzięki rozwojowi nauk kognitywnych wiemy jak usprawnić proces zapamiętywania. W Speakingo estetyczne zdjęcia i żywe animacje tworzą tzw. „haki pamięciowe” w mózgu, pozwalające na lepsze przyswajanie materiału.


Natomiast same zdania nie są monotonne, lecz obfitują w żarty, powiedzenia czy emocjonalne stwierdzenia – a im bardziej zdarzy Ci się może z którymś z nich nie zgodzić, tym lepiej zapamiętasz słówka w nim użyte!


Bartek, nauczyciel angielskiego
Kurs języka angielskiego musi uczyć mówić, a nie rozwiązywać gramatyczne krzyżówki. Dlatego gorąco polecam Speakingo - jako główną metodę nauki angielskiego lub świetne uzupełnienie dla innych form nauki.


Piotrek z Londynu

Niesamowite! Kurs języka angielskiego online Speakingo nie tylko “oswoił mnie” z mówieniem po angielsku, ale pokazał, że nauka nie musi być wcale nudna! I to za całkiem przystępne pieniądze!

 

Paulina
Zawsze interesował mnie angielski, nauka jednak nie szła mi specjalnie. Każdy kolejny kurs języka angielskiego online oferował jedynie ćwiczenia gramatyczne, w najlepszym wypadku najpopularniejsze angielskie słowa. Dopiero na kursie angielskiego Speakingo czuję, że naprawdę uczę się mówić po angielsku.

 

Kasia

Przez te wszystkie lata byłam tak zajęta szkołą, dziećmi, mężem, że zaniedbałam zupełnie swój angielski. Chociaż nadal nie narzekam na nadmiar czasu, dzięki kursowi języka angielskiego online mogę w końcu nadrobić zaległości. Tym bardziej, że w pracy szukają kogoś do kontaktów z zagranicznymi klientami.