Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


 • Nauka języka obcego na specjalnej platformie językowej! Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz!
 • 6-miesięczny dostęp do wszystkich poziomów językowych! Tylko teraz dodatkowo 2 miesiące nauki gratis!
 • Kurs prowadzony przez native speakerów metodą „123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół językowy!

 

 

Dojazdy do szkoły, zajęcia w porach, które nie zawsze ci odpowiadają - o tym wszystkim możesz zapomnieć decydując się na kurs językowy on-line!  Nauka innowacyjną metodą “123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół specjalistów, odnosi sukcesy już w 40 krajach świata! Ucz się języka gdzie chcesz i kiedy chcesz!

 • Kupon ważny 1 tydzień od daty zakupu.
 • 1 kupon = 6-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka francuskiego plus 2 miesiące kursu gratis.
 • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres kupon@fun-media.com, załączając kupon w formacie pdf. W odpowiedzi zwrotnej przesłane zostaną 2 kody aktywacyjne. Kod na język francuski należy wpisać na stronie kursu: francuski123.pl, w zakładce "aktywacja". Kod na 2 miesiące dostępu gratis należy zrealizować zgodnie z instrukcją otrzymaną w towarzyszącej mu wiadomości.
 • 1 osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów.

 

Przytłoczeni nadmiarem obowiązków, na różne sposoby szukamy motywacji do nauki języków obcych. Po co jednak stale szukać zachęty zamiast rozwiązań, które ułatwiają życie? Mając przed sobą główny cel - uczynić naukę lekką i przyjemną, kreatywny zespół firmy Funmedia złożony z lingwistów, native speakerów, metodyków oraz programistów, opracował innowacyjne kursy e-learningowe do nauki języków obcych. Wszystkie powstały w oparciu o autorską Metodę123, która odnosi sukcesy już w 40 krajach!

Założeniem twórców Metody123 była jak najszybsza i najefektywniejsza nauka języka, dzięki zastosowaniu w kursach licznych multimediów i interaktywnych ćwiczeń edukacyjnych. Cechą charakterystyczną Metody123 jest immersja językowa (“zanurzenie” w języku obcym), której efektem jest zdobycie naturalnej umiejętności myślenia w języku obcym. Kursant w czasie nauki stymuluje różne inteligencje: kinestetyczną, wizualną, werbalną, logiczną oraz interpersonalną.

 

Zadbaj o wygodę i komfort nauki – nie musisz się martwić, że jesteś w tyle za grupą zajęciową, że nie zdążysz czegoś się nauczyć. Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!

 

Zalety kursu:

 • otrzymujesz dostęp do całego kursu,
 • zdobywasz wszystkie umiejętności językowe: uczysz się słownictwa, rozumienia ze słuchu, pisania, gramatyki, a nawet wymowy,
 • dobrze się bawisz! Zapewniają ci to multimedialne elementy kursu: gry, filmy HD, piosenki oraz fotolekcje,
 • pracujesz z native speakerami, co oznacza, że będziesz mówić z doskonałym akcentem,
 • pracujesz indywidualnie - sam narzucasz sobie tempo nauki i monitorujesz swoje postępy,
 • uczysz się kiedy i gdzie chcesz - wystarczy tylko dostęp do internetu.

 

 

Ukończenie kursu upoważnia do bezpłatnego wzięcia udziału w egzaminie, który wiąże się z uzyskaniem certyfikatu. Taki certyfikat z pewnością przyda się nie tylko w życiu osobistym, ale także i zawodowym.

 

Funmedia to niekwestionowany lider na rynku e-learningowym w Polsce. Jest autorem jedynego akredytowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej e-podręcznika jako pełnowartościowej pomocy dydaktycznej. Z e-podręcznika do nauki języka angielskiego w postaci interaktywnego kursu korzysta już ponad 1500 placówek edukacyjnych. Funmedia jest też laureatem prestiżowych nagród European Label Language. Te sukcesy przyczyniły się do powstania szeregu kursów językowych i specjalistycznych dla dzieci i dorosłych. Firma posiada już ponad 500 000 zadowolonych użytkowników.

 

Adam

Pracuję w korporacji. Codziennie na najwyższych obrotach, więc aby się odstresować po ciężkim dniu - gotuję. Niedawno, zacząłem eksperymentować z elegancką kuchnią francuską. Jestem perfekcjonistą, więc chciałem poprawić swoje kulinarne umiejętności i osobiście udałem się do ojczyzny "haute cuisine". Dzięki Francuski123 odświeżyłem swoją znajomość języka Wersalu i bez problemu mogłem zadawać pytania kucharzom oraz właścicielom restauracji. Polecam ten kurs także początkującym!


Andrzej
Kurs oparty jest o innowacyjną metodę “123”, która polega na zanurzeniu kursanta w nauczanym języku. Można to porównać do wyjazdu za granicę - codziennie na kilkadziesiąt minut. Taki sposób nauki daje szybsze efekty niż tradycyjne metody.