Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Jedyne  15 
Kup teraz!
bez rejestracji!  
Rabat:
63%
Wartość:
40 zł
Oszczędzasz:
25 zł

Sprzedaż kończy się za:
Kupiono już  0 Ważne od zaraz
Podaj dalej mail logo
 • Pozbądź się tkanki tłuszczowej, popraw figurę, walcz z chorobami spowodowanymi złym odżywianiem!
 • Skorzystaj z pomocy doświadczonych dietetyków i popraw jakość swojego zdrowia oraz samopoczucia!
 • Oczyść organizm z toksyn! Dodatkowo nielimitowane konsultacje mailowe i dostęp do Monitora Dietka!

 

 

Odchudzanie to proces skomplikowany, lecz dobrze dobrana dieta sprawia, że odchudzanie nie jest uciążliwe w codziennym życiu, a efekt pracy jest trwały. Skorzystaj z programu oczyszczająco-odchudzającego Last Minute i popraw jakość swojego zdrowia oraz samopoczucia!

 • Kupon ważny 1 miesiąc od daty zakupu.
 • 1 kupon = program dietetyczny Last Minute.
 • Aby zrealizować kupon, należy wysłać go na adres kontakt@dietek.pl. W odpowiedzi przesłana zostanie ankieta do wypełnienia. Po odesłaniu ankiety w ciągu 3-4 dni mailem przesyłany jest program diety z instrukcją.
 • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Podejmij wyzwanie i zdecyduj się na program odchudzający Last Minute!


Pakiet dietetyczny obejmuje 3 etapy:

 1. oczyszczanie organizmu z toksyn i metali ciężkich (do 12 dni),
 2. oczyszczanie przewodu pokarmowego (5 dni),
 3. pełnowartościowa dieta odchudzająca, indywidualnie dostosowana do potrzeb i smaku klienta: 7 zestawów dziennych (7 śniadań, 7 II śniadań, 7 obiadów, 7 podwieczorków, 7 kolacji), które można dowolnie zestawiać.
   

Okres przygotowawczy: do 18 dni, okres utraty wagi: od 14 do 70 dni lub do osiągnięcia oczekiwanej wagi, utrata wagi do 12 kg/miesiąc.

 

Etap 1. Oczyszczanie organizmu z toksyn - przez lata w organizmie może nagromadzić się wiele toksyn: związki metali ciężkich, organiczne związki chemiczne, pozostałości leków, konserwantów, sztucznych barwników, a także śladowe ilości herbicydów i pestycydów lub nawozów sztucznych. Warto też wspomnieć o toksynach zawartych w dymie tytoniowym.
Rozregulowany toksynami organizm źle funkcjonuje, zaburzona jest gospodarka wodno-elektrolitowa, energetyczna, hormonalna. Zastosowanie nieinwazyjnej, kilkudniowej kuracji pozwala pozbyć się większości toksyn, przez co organizm wraca do równowagi.

Etap 2. Oczyszczanie przewodu pokarmowego - w jelitach według różnych szacunków może zalegać od kilograma do nawet trzech kilogramów niestrawionego pokarmu. W wyniku fermentacji i innych procesów chemicznych do ustroju uwalniane są toksyny zatruwające organizm. Zaburza to w dużym stopniu procesy trawienne, perystaltykę jelit, gospodarkę wodną i energetyczną człowieka. Oczyszczenie jelit w programie Last Minute to kilkudniowa, specjalnie zbilansowana dieta, która pozwala uwolnić jelita od zalegających resztek i usprawnić działanie układu pokarmowego.

Etap 3. Odchudzanie. Indywidualnie zbilansowana dieta - na podstawie wywiadu, znając tryb życia, dzienne zapotrzebowanie na energię, gust smakowy i przyzwyczajenia, dieta dobierana jest tak, by utrata wagi była na odpowiednio wysokim poziomie, a sam proces odchudzania nie był drogą przez mękę.

 

Dieta układana jest zgodnie z wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie.

Oferta obejmuje także nielimitowane konsultacje mailowe oraz dostęp do konta na stronie www.monitordietka.pl, na której możesz monitorować swój stan zdrowia w trakcie diety! Dodatkowo otrzymasz pełny spis zasad żywienia i zdrowego trybu życia, zgodny z wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia oraz wyczerpującą instrukcję typu „krok po kroku”, obejmującą cały okres stosowania diety.

 

 

 Popraw jakość swojego zdrowia i samopoczucia!

 

Ania i Marek

Stosujemy plan odchudzający już 2 miesiąc. -6 kg i -4,5 kg to dobry wynik. Do ślubu 140 dni.

 

Iga

Nie żałuję 5 tygodni diety. Schudłam dzięki temu 8 kg, mam zdrowszą cerę i lepiej się czuję.

 

Ewelina

To nie pierwsza moja dieta, ale pierwsza na tyle przyjazna, że nie czuję głodu i dyskomfortu. Polecam wszystkim.

 

Aneta S.

Działa. 12 kilo w 6 tyg :)

 

Anna D.

Pozytyw: szybko, rzeczowo, fachowo. 45 dni i 16 kg ubyło na wadze...

Poradnia Dietek
tel. 608 824 055

kontakt@dietek.pl
www.dietek.pl