Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


 • Optometryczne badanie wzroku pozwoli na precyzyjne określenie wady wzroku i dobranie odpowiednich soczewek!
 • Najlepszej jakości szkła okularowe! Oprawki renomowanych firm - Carrera, Vogue, Ray-Ban i inne!
 • Dodatkowo zniżka 100 zł na zakup okularów z soczewkami korekcyjnymi, barwionymi lub progresywnymi!

 

 

Jeśli czujesz, że słabo widzisz, nie ma na co czekać. Zdecyduj się na optometryczne badanie wzroku w Salonie Optycznym Kasia! Pozwól specjalistom dobrać szkła odpowiednie do Twojej wady wzroku. Dodatkowo otrzymasz rabat na zakup okularów!

 

Kupon obejmuje:

 • optometryczne badanie wzroku,
 • rabat 100 zł na zakup dowolnych okularów.
 • Kupon ważny 2 tygodnie od daty zakupu.
 • 1 kupon = badanie optometryczne wzroku i 100 zł rabatu na zakup okularów.
 • Do wyboru okulary z soczewkami korekcyjnymi, barwionymi lub progresywnymi. Zniżkę można wykorzystać na 1 parę okularów.
 • Badanie dla osób powyżej 16. roku życia.
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 58 710 12 66.
 • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Trójfazowe optometryczne badanie wzroku umożliwia precyzyjne określenie wady wzroku i dobranie odpowiednich soczewek okularowych lub kontaktowych. Odpowiednio dobrane soczewki pozwolą skorygować wadę wzroku, ochronić oczy i znacznie podnieść komfort widzenia.

 

Okulary są częścią Twojego wizerunku. Ich kolor i design podkreślają nie tylko kształt twarzy, ale także cechy charakteru. Z naszym kuponem otrzymasz rabat 100 zł na zakup dowolnych okularów (szkła z oprawkami). Do wyboru masz okulary z soczewkami korekcyjnymi, barwionymi lub progresywnymi. W ofercie salonu znajdziesz oprawki renomowanych marek – m.in. Carrera, Vogue, Ray-Ban, Dior, Gucci, Max Mara, Boss czy Tommy Hilfiger.

 

Siaka
Jestem bardzo zadowolona :) Panie są sympatyczne, zorientowane na klienta i służą dobrą radą. Miejsce to z całą pewnością będę polecać bliskim. Warto trafić w ich ręce ;)

Kasia
Badanie szczegółowe i bardzo dokładne. Nie miałam wątpliwości, że szkła zostały dobrane właściwie. Doradztwo w sprawie wyboru oprawek także fachowe i cierpliwe. Bardzo miła obsługa i fachowość obu Pań sprawia, że klient czuje się dobrze obsłużony.

Klientka
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Obie panie poświęciły mi dużo czasu na dobranie odpowiednich szkieł i oprawek. Wyszłam z salonu bardzo zadowolona. Polecam :-)

Salon Optyczny Kasia
ul. Sojowa 35a/6
81-589 Gdynia
tel. 58 710 12 66


czynne: pon.-pt. 10-18, sob. 10-14

Facebook
54.47151 18.469416