Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


  • Gwarantowana przez rok cena i wysoka jakość zdjęć wywoływanych na markowym papierze!
  • Idealna ostrość zdjęć na błyszczącym lub matowym papierze! Redukcja czerwonych oczu gratis!
  • Bezpłatna i szybka wysyłka odbitek! Wywołaj swoje zdjęcia bez wychodzenia z domu!

 

 

Każdy z nas posiada mnóstwo zdjęć porozrzucanych na różnych sprzętach elektronicznych. Płyty CD i twarde dyski są bardzo podstępnymi urządzeniami - nigdy nie wiadomo, kiedy się zepsują. Pęd technologiczny sprawia, że za kilka lat możemy nie mieć gdzie odtworzyć cennych plików zapisanych na płytach! Nie ma na co czekać! Wywołaj swoje zdjęcia, a będziesz mieć pewność, że zobaczą je Twoje dzieci, wnuki, prawnuki...

  • Kupon ważny 1 tydzień od daty zakupu.
  • Do tego czasu należy użyć Karty pierwszy raz.
  • 1 kupon = Karta Klienta upoważniająca do nielimitowanej liczby odbitek w specjalnej cenie 30 groszy za sztukę formatu 10x15 cm przez 12 miesięcy od momentu pierwszego użycia Karty oraz darmowej wysyłki odbitek.
  • Aby aktywować Kartę, należy podczas składania pierwszego zamówienia w polu "Uwagi" wpisać kod kuponu oraz numer ID kuponu. Karty można używać wielokrotnie w okresie jej ważności. Każdorazowo kwota zamówienia nie może być mniejsza niż 30 zł (100 sztuk zdjęć 10x15 cm).
  • 1 osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów.

 

Karta Klienta FotoSpec upoważnia do wywołania nielimitowanej liczby odbitek Premium w formacie 10x15 cm w specjalnej cenie 0,30 zł za sztukę przez 12 miesięcy! Minimalne zamówienie to 100 sztuk. Zdjęcia można zamawiać dowolną liczbę razy, a przesyłka za każdym razem będzie bezpłatna!

 

Zdjęcia wywoływane są na markowym papierze Fuji. Do wyboru odbitki na błyszczącym lub matowym papierze. Redukcja czerwonych oczu gratis!

 

Do zamówienia odbitek online służy darmowy program Fotosender, który można pobrać na stronie fotospec.pl.

 

 

Uwiecznij na papierze najpiękniejsze chwile życia!

FotoSpec
tel. 601 790 204

biuro@fotospec.pl
www.fotospec.pl