Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


 • Ucz się języka na specjalnej platformie językowej 7 dni w tygodniu o dowolnej porze dnia!
 • Kurs prowadzony przez native speakerów metodą „123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół językowy!
 • Najpopularniejszy kurs językowy w Polsce! Po zakończeniu nauki otrzymasz certyfikat!
 • Zajęcia prowadzone przez autorów jedynego akredytowanego przez MEN e-podręcznika do nauki angielskiego!

 

 

Praca, podróże, internet – to tylko niektóre sytuacje, w których posługiwanie się językiem angielskim jest koniecznością. Nie zastanawiaj się, czy warto poznać język, tylko jak się go uczyć, aby osiągać najlepsze efekty! Dojazdy do szkoły, zajęcia w porach, które nie zawsze ci odpowiadają - o tym wszystkim możesz zapomnieć decydując się na kurs on-line! Jedyne, czego potrzebujesz, to komputer, słuchawki, mikrofon i dostęp do internetu!

 • Kupon ważny 1 tydzień od daty zakupu.
 • 1 kupon = 6-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka angielskiego.
 • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres kupon@fun-media.com, załączając kupon w formacie pdf. W odpowiedzi zwrotnej przesłany zostanie kod aktywacyjny. Następnie na adres mailowy Klient otrzyma linka z dostępem do kursu.
 • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.


Przytłoczeni nadmiarem obowiązków, na różne sposoby szukamy motywacji do nauki języków obcych. Po co jednak stale szukać zachęty zamiast rozwiązań, które ułatwiają życie? Mając przed sobą główny cel - uczynić naukę lekką i przyjemną, kreatywny zespół firmy Funmedia złożony z lingwistów, native speakerów, metodyków oraz programistów, opracował innowacyjne kursy e-learningowe do nauki języków obcych. Wszystkie powstały w oparciu o autorską Metodę123, która odnosi sukcesy już w 40 krajach!

Założeniem twórców Metody123 była jak najszybsza i najefektywniejsza nauka języka, dzięki zastosowaniu w kursach licznych multimediów i interaktywnych ćwiczeń edukacyjnych. Cechą charakterystyczną Metody123 jest immersja językowa (“zanurzenie” w języku obcym), której efektem jest zdobycie naturalnej umiejętności myślenia w języku obcym. Kursant w czasie nauki stymuluje różne inteligencje: kinestetyczną, wizualną, werbalną, logiczną oraz interpersonalną.

Zadbaj o wygodę i komfort nauki – nie musisz się martwić, że jesteś w tyle za grupą zajęciową, że nie zdążysz czegoś się nauczyć. Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!

 

Zalety kursu:

 • otrzymujesz dostęp do całego kursu,
 • zdobywasz wszystkie umiejętności językowe: uczysz się słownictwa, rozumienia ze słuchu, pisania, gramatyki, a nawet wymowy,
 • dobrze się bawisz! Zapewniają ci to multimedialne elementy kursu: gry, filmy HD, piosenki oraz fotolekcje,
 • pracujesz z native speakerami, co oznacza, że będziesz mówić z doskonałym akcentem,
 • pracujesz indywidualnie - sam narzucasz sobie tempo nauki i monitorujesz swoje postępy,
 • uczysz się kiedy i gdzie chcesz - wystarczy tylko dostęp do internetu.

 

 

Ukończenie kursu upoważnia do bezpłatnego wzięcia udziału w egzaminie, który wiąże się z uzyskaniem certyfikatu. Taki certyfikat z pewnością przyda się nie tylko w życiu osobistym, ale także i zawodowym.

 

Funmedia to niekwestionowany lider na rynku e-learningowym w Polsce. Jest autorem jedynego akredytowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej e-podręcznika jako pełnowartościowej pomocy dydaktycznej. Z e-podręcznika do nauki języka angielskiego w postaci interaktywnego kursu korzysta już ponad 1500 placówek edukacyjnych. Funmedia jest też laureatem prestiżowych nagród European Label Language. Te sukcesy przyczyniły się do powstania szeregu kursów językowych i specjalistycznych dla dzieci i dorosłych. Firma posiada już ponad 600 000 zadowolonych użytkowników.

 

Grzegorz
Pracuję w dużej firmie. Aby osiągnąć sukces zawodowy, musiałem szybko nauczyć się języka angielskiego. Po 6 miesiącach intensywnej nauki z Angielski123 potrafiłem zrobić prezentację dla zagranicznych gości. Dzięki temu awansowałem i obecnie zarządzam międzynarodowym zespołem.


Andrzej
Kurs oparty jest o innowacyjną metodę “123”, która polega na zanurzeniu kursanta w nauczanym języku. Można to porównać do wyjazdu za granicę - codziennie na kilkadziesiąt minut. Taki sposób nauki daje szybsze efekty niż tradycyjne metody.


Katarzyna
Dzięki Angielski123 w ciągu dwóch semestrów nauczyłam się swobodnie komunikować w tym języku. Mogłam pojechać na program Erasmus do Wielkiej Brytanii, a obecnie jestem na stypendium w USA.