Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


  • Chwila wytchnienia dla Ciebie! Do wyboru masaż relaksacyjny, klasyczny lub rozluźniający!
  • Uwolnij się od napięć! Wprowadź ciało w stan harmonii, odzyskaj wewnętrzny spokój!
  • Dodatkowo otrzymujesz 50% rabatu na zabieg z peelingiem enzymatycznym na całe ciało!

 

 

Popraw swoje samopoczucie, rozluźnij mięśnie i skorzystaj z chwili odpoczynku! Wybierz jeden z czterech masaży całego ciała w Gabinecie Odnowy Krefft Wilkos! Podaruj sobie relaks, na który zasługujesz!

  • Kupon ważny do 31.05.2018 r. Kupon ważny od razu po zakupie.
  • 1 kupon = 60-minutowy masaż całego ciała do wyboru: klasyczny, relaksacyjny lub rozluźniający.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja wizyty - tel. 535 255 679 lub 661 361 331.
  • Z kuponem dodatkowo 50% rabatu na zabieg z peelingiem enzymatycznym na całe ciało.
  • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Godzinny masaż całego ciała do wyboru:

 

Masaż klasyczny – polega na rozluźnieniu napiętych mięśni i pozwala ukoić nerwy. Pobudza krążenie oraz łagodzi bóle, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni.

 

Masaż relaksacyjny  - celem tego masażu jest zmniejszenie, a potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia.

 

Masaż rozluźniający - świetnie poprawia krążenie krwi i limfy oraz zmniejszający napięcie mięśni pleców spowodowane np. siedzeniem w nieprawidłowej pozycji, stresem lub przeciążeniem kręgosłupa podczas pracy.

 

Marta

Pełen profesjonalizm w niesamowicie niskiej cenie. Pan Artur Krefft posiada dużą wiedzę na temat kosmetologii i procesów z nią związanych. Gabinet, choć ulokowany w centrum - w środku przytulny i bardzo ładny, co pozwala na pełne odprężenie i potęguje zadowolenie klientki po dokonanym zabiegu. Przeszłam serię kwasów oraz serię liftingu pod oczy - zdumiewające efekty! Polecam każdemu!

 

Agnieszka

Byłam dzisiaj na peelingu kawitacyjnym i muszę przyznać, że jestem niesamowicie zadowolona!! Polecam wszystkim ten gabinet kosmetyczny, gdyż nigdy nie spotkałam się z człowiekiem z taką pasją i zaangażowaniem jak Pan Artur. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że takiego kosmetologa jak Pana Artura, nigdzie nie znajdziecie!

 

Edyta

Byłam, zobaczyłam, oczyściłam, wypoczęłam i... zapisałam się na następne 4 zabiegi. Polecam serdecznie, bo warto!

 

Karolina
Pełny profesjonalizm, przemiły pan Artur, wielka wiedza na temat oczyszczania skóry i kosmetyków, przede wszystkim widać pasję w tym, co robi pan Artur. Polecam z czystym sercem.

Gabinet Odnowy
Krefft Wilkos

ul. Mściwoja 3B
81-361 Gdynia
tel. 535 255 679 lub 661 361 331

godz. otwarcia: pon.-czw. 9-21


Gabinet
54.521293 18.537441