Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


  • Czas zrobić pierwszy krok do sukcesu! Zamów profesjonalne dokumenty i zdobądź pracę Twoich marzeń!
  • Doświadczeni specjaliści zadbają o Twój przekonywujący wizerunek w oczach przyszłego pracodawcy!
  • Niepowtarzalne, indywidualne dokumenty aplikacyjne, stworzone specjalnie dla Ciebie!

 

 

Jeśli szukasz pracy lub chcesz zmienić dotychczasowe zajęcie na lepsze, zadbaj o to, by Twoje dokumenty aplikacyjne były indywidualne i niepowtarzalne. Nie wiesz, jak ubrać w słowa swoje doświadczenie? Nie potrafisz opisać swoich umiejętności? Firma PC Polska pomoże Ci zrobić pierwszy krok do sukcesu - stworzy CV i List Motywacyjny specjalnie dla Ciebie!

  • Kupon ważny 2 miesiące od daty zakupu.
  • 1 kupon = przygotowanie profesjonalnego CV i listu motywacyjnego w języku polskim plus 3 szablony CV i LM.
  • Aby zrealizować kupon, należy na adres kupon@pcpolska.com wysłać maila, w temacie wpisując „Klub Zniżek” ze swoim dotychczasowym CV,  dołączyć zdjęcia i informacje o stanowisku, na jakie zamierza się aplikować oraz załączyć kupon w formacie pdf. Pakiet 3 szablonów CV i LM zostanie wysłany w ciągu 24 godzin. Projekt profesjonalnego CV i LM zostanie wysłany w wersji PDF i Word w ciągu 7 dni roboczych.
  • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

CV i List Motywacyjny to podstawa wszystkich dokumentów aplikacyjnych. To na nie w pierwszej kolejności rzucają okiem rekruterzy i potencjalni pracodawcy. Wśród setek zgłoszeń od kandydatów szansę na zauważenie ma tylko doskonale zredagowany życiorys. Zadbaj o to, by Twoje dokumenty aplikacyjne były jedyne i niepowtarzalne!

 

Możesz skorzystać z gotowych szablonów, jednak dużo skuteczniejsze są CV i List Motywacyjny stworzone specjalnie dla Ciebie. Firma PC Polska napisze Twój życiorys szyty na miarę i sprawi, że będzie on wyglądać atrakcyjnie dla potencjalnego pracodawcy!

 

Twoje nowe CV i List Motywacyjny zostaną przygotowane w pliku PDF i Word na podstawie przesłanych przez Ciebie informacji - dotychczasowego CV, zdjęć, informacji na temat zdobytego doświadczenia, posiadanych umiejętności oraz zainteresowań. Firma PC Polska stworzy dokumenty dopasowane do konkretnego stanowiska, o jakie się ubiegasz.

 

Dodatkowo otrzymasz pakiet 3 uniwersalnych, gotowych, edytowalnych szablonów CV i Listu Motywacyjnego!

Precision Consulting Polska
tel. 58 711 66 84 lub 506 795 059

kupon@pcpolska.com
www.cvilist.pl