Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


 • Z OSK Aster spokojnie i rzetelnie przygotujesz się do egzaminu państwowego!
 • Naucz się bezpiecznie jeździć! 30 godz. lekcyjnych teorii oraz 30 godz. zegarowych nauki praktycznej!
 • Sprawdzeni fachowcy - ośrodek zajął pierwsze miejsce w zdawalności egzaminów za II półrocze 2016 roku!

 

 

Prawo jazdy to jeden z najbardziej przydatnych dokumentów w życiu każdego człowieka. Jednak zdanie egzaminów nie jest prostym zadaniem. Jeśli szukasz dobrej szkoły nauki jazdy, wybierz OSK Aster. Pracownicy szkoły w przystępny i fachowy sposób przekażą Ci wiedzę oraz niezbędne umiejętności!

 • Kupon ważny 2 miesiące od daty zakupu.
 • 1 kupon = kurs prawa jazdy kat. B (30 godz. teorii, 30 godz. praktyki i egzamin wewnętrzny).
 • Najbliższe terminy rozpoczęcia kursów: 11.10.2018 r., 8.11.2018 r., 29.11.2018 r.
 • Cena kuponu nie obejmuje materiałów szkoleniowych (70 zł).
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 691 766 476 lub biuro@oskaster.pl. W przypadku dokonania rezerwacji kursu i nieodwołania jej na co najmniej 7 dni przed rozpoczęciem kursu, kupon uznaje się za wykorzystany.
 • Jazdy z instruktorem odbywają się codziennie w godz. 9-21.
 • Z kuponu mogą skorzystać osoby, które nigdy wcześniej nie przystępowały do takiego kursu w innych ośrodkach oraz nie przystąpiły do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat B.
 • 1 osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów.

 

Kurs podstawowy kategorii B to standardowe szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą spokojnie i rzetelnie przygotować się do egzaminu państwowego na prawo jazdy.

 

Na kurs kategorii B składa się:

 • 30 godz. lekcyjnych (45 min.) teorii,
 • 30 godz. zegarowych (60 min.) nauki praktycznej, zarówno na placu manewrowym, jak i w jeździe miejskiej.

 


Jazdy prowadzone są na samochodach identycznych jak na egzaminie - Kia Rio. Rozpoczęcie i zakończenie jazd doszkalających odbywa się przy Dworcu Głównym w Gdańsku.

 

Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym, pozwalającym kursantowi na ocenę swojego przygotowania.

 

Ośrodek Szkolenia Kierowców Aster uczy myślenia na drodze i szybkiego zdania egzaminu. Efektywna nauka jazdy, a także indywidualne podejście do każdego kursanta, będące efektem wieloletniej praktyki, to największe atuty tej szkoły. Ośrodek zajął pierwsze miejsce w zdawalności egzaminów za II półrocze 2016 roku.

 

 

Jazda do nauki!

 

Aga
Zdecydowanie polecam!! Bardzo dobre przygotowanie, zarówno do teorii, jak i praktyki. Pan Paweł jest bardzo cierpliwy i uczy tak, że w końcu nauczy. Na opornych ma przygotowane specjalne metody (np. na pasie ruchu) - bardzo skuteczne :) Super jest też elastyczność instruktora, który dostosowuje godziny jazd do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu kurs można ukończyć szybko.


Klaudia
Znakomite przygotowanie do egzaminu. Bardzo dobry kontakt z instruktorem. Pan Paweł jest cierpliwym i wspaniałym instruktorem, który uczy myślenia na drogach nawet opornych na wybrane zadania. Szczerze polecam OSK Aster i Pana Pawła, który powinien otrzymać złoty medal za kawał dobrej roboty! Polecam :) PS. Zdałam za pierwszym razem po porządnym przygotowaniu!!!

 

Agata
Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam tę szkołę jazdy. Pan Paweł jest bardzo miły i cierpliwy, uczy myślenia na drodze. Potrafi nauczyć całkowite beztalencie szybko zdać egzamin. POLECAM!

OSK Aster

zajęcia teoretyczne:
ul. Podwale Staromiejskie 51/52
80-845 Gdańsk
godz. otwarcia: wt., czw. 17-19

zajęcia praktyczne:
Dworzec PKP
Podwale Grodzkie 1
80-001 Gdańsk
godziny jazd: codziennie 9-21

tel. 691 766 476


biuro@oskaster.pl
www.oskaster.pl
54.35402 18.656922
54.355333 18.644478