Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


 • 6-miesięczny dostęp do interaktywnego kursu włoskiego on-line! Nauka kończy się certyfikatem!
 • Zadbaj o wygodę i komfort nauki! Ucz się języka na specjalnej platformie językowej 7 dni w tygodniu!
 • Kurs prowadzony przez native speakerów metodą „123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół językowy!
 • Tylko teraz - drugi kurs gratis! Wykorzystaj go do nauki innego języka lub podaruj komuś bliskiemu!

 

 

Dzięki kursowi włoskiego metodą "123" przekonasz się, że nauka języka obcego może być naprawdę łatwa. Specjalna platforma językowa pozwala szybko przyswajać język i szkolić poszczególne umiejętności lingwistyczne! Zadbaj o wygodę i komfort nauki! Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!

 • Kupon ważny 1 tydzień od daty zakupu.
 • 1 kupon = 6-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka włoskiego wloski123.pl plus drugi wybrany 2-miesięczny dostęp do kursu językowego gratis.
 • Gratisowe kursy do wyboru: języka angielskiego, business english, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego.
 • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres kupon@fun-media.com, załączając kupon w formacie pdf oraz podając rodzaj wybranego dodatkowego gratisowego kursu. W odpowiedzi zwrotnej przesłane zostaną 2 kody aktywacyjne. Kod na język włoski należy wpisać na stronie kursu: wloski123.pl, w zakładce "aktywacja". Następnie na adres mailowy Klient otrzyma linka z dostępem do kursu. Kod na dodatkowy kurs należy zrealizować zgodnie z instrukcją otrzymaną w towarzyszącej mu wiadomości.
 • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Przytłoczeni nadmiarem obowiązków, na różne sposoby szukamy motywacji do nauki języków obcych. Po co jednak stale szukać zachęty zamiast rozwiązań, które ułatwiają życie? Mając przed sobą główny cel - uczynić naukę lekką i przyjemną, kreatywny zespół firmy Funmedia złożony z lingwistów, native speakerów, metodyków oraz programistów, opracował innowacyjne kursy e-learningowe do nauki języków obcych. Wszystkie powstały w oparciu o autorską Metodę123, która odnosi sukcesy już w 40 krajach!

Założeniem twórców Metody123 była jak najszybsza i najefektywniejsza nauka języka, dzięki zastosowaniu w kursach licznych multimediów i interaktywnych ćwiczeń edukacyjnych. Cechą charakterystyczną Metody123 jest immersja językowa (“zanurzenie” w języku obcym), której efektem jest zdobycie naturalnej umiejętności myślenia w języku obcym. Kursant w czasie nauki stymuluje różne inteligencje: kinestetyczną, wizualną, werbalną, logiczną oraz interpersonalną.

 

Tylko teraz możesz skorzystać z dodatkowej promocji - drugi kurs otrzymasz całkowicie bezpłatnie! Do wyboru masz aż 6 kursów językowych: angielskiego, business english, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego. Zdecyduj się na dodatkowy kurs dla siebie lub podaruj go komuś bliskiemu!

 

Zadbaj o wygodę i komfort nauki – nie musisz się martwić, że jesteś w tyle za grupą zajęciową, że nie zdążysz czegoś się nauczyć. Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!

 

Zalety kursu:

 • otrzymujesz dostęp do wszystkich rozdziałów,
 • zdobywasz wszystkie umiejętności językowe: uczysz się słownictwa, rozumienia ze słuchu, pisania, gramatyki, a nawet wymowy,
 • dobrze się bawisz! Zapewniają ci to multimedialne elementy kursu: gry, filmy HD, piosenki oraz fotolekcje,
 • pracujesz z native speakerami, co oznacza, że będziesz mówić z doskonałym akcentem,
 • pracujesz indywidualnie - sam narzucasz sobie tempo nauki i monitorujesz swoje postępy,
 • uczysz się kiedy i gdzie chcesz - wystarczy tylko dostęp do internetu.

 

 

Ukończenie kursu upoważnia do bezpłatnego wzięcia udziału w egzaminie, który wiąże się z uzyskaniem certyfikatu. Taki certyfikat z pewnością przyda się nie tylko w życiu osobistym, ale także i zawodowym.

 

FunMedia to niekwestionowany lider na rynku e-learningowym w Polsce. Jest autorem jedynego akredytowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej e-podręcznika jako pełnowartościowej pomocy dydaktycznej. Z e-podręcznika do nauki języka angielskiego w postaci interaktywnego kursu korzysta już ponad 1500 placówek edukacyjnych. FunMedia jest też laureatami prestiżowych nagród European Label Language. Te sukcesy przyczyniły się do powstania szeregu kursów językowych i specjalistycznych dla dzieci i dorosłych. Firma posiada już ponad 500 000 zadowolonych użytkowników.

 

Andrzej
Kurs oparty jest o innowacyjną metodę “123”, która polega na zanurzeniu kursanta w nauczanym języku. Można to porównać do wyjazdu za granicę - codziennie na kilkadziesiąt minut. Taki sposób nauki daje szybsze efekty niż tradycyjne metody.


Krzysztof

Pracuję w międzynarodowej firmie handlowej, w której język włoski to standard. Chciałem się rozwijać, więc sięgnąłem po kurs Wloski123.pl. Po 12 miesiącach efekty nauki zaimponowały mojemu szefowi. Dostałem awans, własne biuro i oczywiście włoskie rynki do obsługi.