Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


 • Ucz się 7 dni w tygodniu o dowolnej porze dnia z dowolnie wybranego przez Ciebie miejsca!
 • Interaktywne kursy prowadzone metodą „123” opracowaną przez międzynarodowy zespół specjalistów!
 • Rozwijaj swoje umiejętności i poszerzaj wiedzę o nowe dziedziny! Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!

 

 

W życiu spotyka nas wiele wyzwań i problemów. To one sprawiają, że ciągle chcemy się doskonalić oraz poszerzać naszą wiedzę i umiejętności o nowe dziedziny. Dlaczego nie zacząć czytać szybciej, poprawić swoją pamięć albo nauczyć się robienia wzbudzających zachwyt zdjęć? Szczególnie, że wszystkie te umiejętności można zdobyć w wyjątkowo niskiej cenie!

 • Kupon ważny 1 tydzień od daty zakupu.
 • 1 kupon = 12-miesięczny dostęp do internetowego kursu, do wyboru: szybkiego czytania, szybkiego pisania na komputerze, zapamiętywania, Photoshopa, masażu lub fotografii.
 • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres kupon@fun-media.com, załączając kupon w formacie pdf. W odpowiedzi zwrotnej przesłany zostanie kod aktywacyjny, który należy wpisać na stronie kursu, w zakładce "aktywacja". Następnie na adres mailowy Klient otrzyma linka z dostępem do kursu.
 • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Dzięki kursom specjalistycznym metodą "123" przekonasz się, że nauka może być naprawdę łatwa. Każdy ze specjalistycznych kursów oparty jest o innowacyjną metodykę nauczania “123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół specjalistów. Kursy łączą naukę i zabawę, co sprzyja szybkiemu, łatwemu i trwałemu zapamiętywaniu oraz zdobywaniu cennej wiedzy i umiejętności.

 

Zalety kursów:

 • otrzymujesz dostęp do całego kursu,
 • pracujesz indywidualnie - sam narzucasz sobie tempo nauki i monitorujesz swoje postępy,
 • uczysz się kiedy i gdzie chcesz - wystarczy tylko dostęp do internetu.

 

Kursy do wyboru:

 • szybkiego czytania (Czytaj 123) - nauczysz się czytać przynajmniej dwa razy szybciej niż do tej pory, poprawisz swoje aktualne rozumienie tekstu, dowiesz się, jak stworzyć optymalne warunki do nauki i poprawisz swoją zdolność koncentracji;
 • szybkiego pisania na komputerze (Pisz 123) - nauczysz się pisać nawet trzy razy szybciej niż do tej pory, dzięki czemu będziesz mógł znacząco podnieść efektywność swojej pracy, poznasz tajniki organizacji pracy, poprawisz swoją zdolność koncentracji, nauczysz się efektywnego odpoczynku, który podnosi jakość pracy umysłowej, otrzymasz specjalny program do nauki szybkiego bezwzrokowego pisania na klawiaturze;
 • zapamiętywania (Pamiętaj 123) - poznasz 21 sprawdzonych strategii pamięciowych, których będziesz mógł użyć w 5 najważniejszych kontekstach. Nauczysz się zapamiętywać szybko i skutecznie: imiona i twarze nowo poznanych osób, nowe słówka z języków obcych, a także daty, numery telefonów i kont. Już nie zapomnisz o imieninach, urodzinach i innych ważnych świętach rodzinnych!
 • Photoshopa (Photoshop 123) - kurs podzielony jest na rozdziały, które z dnia na dzień, krok po kroku odkrywają przed tobą tajemną wiedzę grafików. Wybierzesz się w edukacyjną podróż po niezwykłej krainie efektów specjalnych, retuszu czy fotomanipulacji. Poznaj zasady rządzące graficznym światem, a potem twórz własne!
 • masażu (Masaż 123) - poznasz najważniejsze techniki masażu klasycznego, odkryjesz tajniki masażu erotycznego, obejrzysz filmy instruktażowe ukazujące profesjonalne wykonanie zabiegu, poznasz podstawy anatomii oraz elementy fizjoterapii, dowiesz się również, jak przeprowadzać zabiegi relaksacyjne czy SPA, zaznajomisz się z medycyną chińską i akupresurą, poznasz elementy psychologicznego wpływu masażu na pacjenta;
 • fotografii (Fotografia 123) - nauczysz się robić profesjonalne zdjęcia, którymi wszyscy będą się zachwycać, poznasz sekrety wykonywania wyraźnych, dobrze doświetlonych fotografii w trudnych warunkach. Ten kurs to klucz do Twojej wewnętrznej kreatywności. Skorzystaj z niego i otwórz się na świat nieograniczonych możliwości.

 

Funmedia to niekwestionowany lider na rynku e-learningowym w Polsce. Jest autorem jedynego akredytowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej e-podręcznika jako pełnowartościowej pomocy dydaktycznej. Z e-podręcznika do nauki języka angielskiego w postaci interaktywnego kursu korzysta już ponad 1500 placówek edukacyjnych. Funmedia jest też laureatami prestiżowych nagród European Label Language. Te sukcesy przyczyniły się do powstania szeregu kursów językowych i specjalistycznych dla dzieci i dorosłych. Firma posiada już ponad 600 000 zadowolonych użytkowników.