Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


 • Kursy obejmują prezentacje multimedialne, indywidualne ćwiczenia oraz dostęp do konsultacji eksperckich!
 • Rozwijaj swoje umiejętności i poszerzaj wiedzę o nowe dziedziny! Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!
 • Interaktywne szkolenia, które kompleksowo uczą teorii i ćwiczą umiejętności praktyczne!

   

 

 

Praca z oprogramowaniem Excel może powodować dużo trudności osobom, które nie mają do tego właściwego przygotowania. Korzystnie z arkuszy kalkulacyjnych jest łatwiejsze po poznaniu podstawowych funkcji i opracowaniu własnych technik pracy. Dlatego w takim przypadku warto zdecydować się na interaktywne szkolenie, które kompleksowo uczy teorii i również ćwiczy umiejętności praktyczne.

 • Kupon ważny 1 tydzień od daty zakupu.
 • 1 kupon = pakiet 3 kursów online z programu Excel (Excel, Excel II: makra, Excel III: praktyczne sztuczki ułatwiające pracę).
 • Aby zrealizować kupon, należy wejść na stronę www.mg-szkolenia.pl, kliknąć Załóż konto (w prawym górnym rogu strony), aktywować konto poprzez kliknięcie w otrzymany na maila link, wejść ponownie na www.mg-szkolenia.pl i kliknąć zakładkę Wykorzystaj kod, wybrać Klub Zniżek jako portal, na którym zostało zakupione szkolenie - wpisać kod oraz numer ID kuponu.
 • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

W skład pakietu Excel wchodzą kursy online:

 •  praktyczny kurs Excel - program,
 •  praktyczny kurs Excel II: makra - program,
 •  praktyczny kurs Excel III: praktyczne sztuczki ułatwiające pracę - program.

 

 

MG Centrum Szkoleń i Korepetycji od czasu powstania firmy w 2010 roku nieprzerwanie buduje swoją pozycję na ogólnopolskim rynku przedsiębiorstw zajmujących się przygotowaniem i organizacją szkoleń i dziś, obok profesjonalnych kursów dla przedsiębiorczych, z zakresu ochrony środowiska, transportu i spedycji czy szkoleń ISO, w jej ofercie znaleźć można również kursy językowe, z zakresu sztuki, przygotowujące do matury, warsztaty dla dzieci, a także korepetycje ze wszystkich przedmiotów na wszystkich poziomach zaawansowania. Dotąd centrum przeszkoliło łącznie ponad 6000 osób. Od 2012 roku centrum funkcjonuje w ramach programu Rzetelna Firma.

MG Centrum Szkoleń i Korepetycji
tel. 663 104 824


kontakt@mg-szkolenia.pl 
    
www.mg-szkolenia.pl