Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


 • Zyskaj piękną, gładką skórę oraz pozbądź się zbędnego owłosienia raz na zawsze!
 • Do wyboru masz zabieg depilacji Lumenis Light Sheer Duet lub Desire! Pakiety dla kobiet i mężczyzn!
 • Wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów gwarantuje fantastyczne rezultaty!

 

 

Kilka opcji do wyboru:

 • zabieg depilacji Lumenis Light Sheer Duet lub Light Sheer Desire na 1 dowolną części ciała za 69 zł zamiast 179 zł,
 • Pakiet Kobieta Minimum - zabieg depilacji Lumenis Light Sheer Duet lub Light Sheer Desire na 2 części ciała: pachy + bikini za 129 zł zamiast 358 zł,
 • Pakiet Mężczyzna Minimum - zabieg depilacji Lumenis Light Sheer Duet lub Light Sheer Desire na 3 części ciała: plecy + szyję + ramiona za 129 zł zamiast 358 zł,
 • Pakiet Kobieta Komfort - zabieg depilacji Lumenis Light Sheer Duet lub Light Sheer Desire na 4 części ciała: pachy + bikini + łydki + uda za 249 zł zamiast 716 zł,
 • Pakiet Mężczyzna Komfort - zabieg depilacji Lumenis Light Sheer Duet lub Light Sheer Desire na 5 części ciała: plecy + szyję + ramiona + klatkę piersiową + brzuch za 249 zł zamiast 716 zł.

 

 

Zabiegi depilacji laserowej w salonach wykonują profesjonalistki z wykształceniem kosmetologicznym. Na każdym etapie na pierwszym miejscu stawiają komfort pacjenta. Przed, w trakcie i po sesji depilacyjnej otaczają go opieką. Zespół korzysta z laserów kwalifikowanych jako aparaty medyczne, co stanowi najlepszą gwarancję jakości, potwierdzoną certyfikatami bezpieczeństwa. Dzięki połączeniu wiedzy i umiejętności kadry z możliwościami nowoczesnego urządzenia można uzyskać optymalny efekt depilacji.

 • Kupon ważny 1 miesiąc od daty zakupu.
 • 1 kupon = zabieg depilacji Lumenis Light Sheer Duet lub Light Sheer Desire na dowolną część ciała lub Pakiet Kobieta Minimum: zabieg depilacji na 2 partie ciała: pachy + bikini lub Pakiet Mężczyzna Minimum: zabieg depilacji na 3 części ciała: plecy + szyję + ramiona lub Pakiet Kobieta Komfort: zabieg depilacji na 4 części ciała: pachy + bikini + łydki + uda lub Pakiet Mężczyzna Komfort: zabieg depilacji na 5 części ciała: plecy + szyję + ramiona + klatkę piersiową + brzuch.
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu wizyty - tel. 22 699 96 00.
 •  1 osoba może wykorzystać 2 kupony.

 

Depilacja laserem diodowym to jedyna dostępna obecnie trwała metoda usuwania zbędnego owłosienia. Przeprowadzenie cyklu zabiegów polegających na laserowym wypalaniu mieszków włosowych prowadzi do gładkiej skóry. Dokładność i jakość zabiegu pozwoli po skończonej serii zabiegów cieszyć się skórą pozbawioną włosków już na zawsze.

 

Ta metoda depilacji jest całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna. Zabieg ten nie powoduje uszkodzeń czy podrażnień skóry, może więc być wykonywany nawet w tak wrażliwych miejscach jak pachy, strefa bikini czy górna warga. Wiązka światła lasera przenika przez skórę i niszczy mieszki włosowe, nie narusza jednak delikatnej struktury naskórka. Zabieg nie jest zupełnie bezbolesny. Podczas naświetlania można odczuwać niewielki dyskomfort w obszarze przeprowadzania zabiegu. Stopień tych dolegliwości jest różny dla każdej osoby - zależy od indywidualnej wrażliwości na ból oraz od barwy i grubości włosa. Laser zawiera nakładkę chłodzącą oraz system zasysania depilowanej skóry, więc odczucia bólu są zredukowane do minimum. Salon pracuje na sprzęcie LightSheer DUET.

 

Zabiegi można wykonać na: twarz, szyję, barki, ramiona, biust, klatkę piersiową, pachy, ręce, dłonie, brzuch, plecy, bikini, pośladki, uda, łydki lub na stopy.

 

Głównym celem laserowego urządzenia do depilacji jest usunięcie zbędnego owłosienia za pomocą ekspozycji na impulsy światła laserowego, które niszczą mieszki włosowe. Laserowe usuwania włosów to proces, w którym określona długość fali światła jest kierowana na skórę i włosy. Światło jest absorbowane przez barwnik, który uszkadza pęcherzyki, co opóźnia ich rozwój. Laser wyszukuje melaninę, a więc im ciemniejsze włosy, tym lepszy efekt.

 

Depilacja laserowa skutecznie eliminuje konieczność korzystania z innych metod usuwania owłosienia. Można zrezygnować z różnego rodzaju preparatów i środków, równocześnie ciesząc się efektami najwyższej jakości i trwałości depilacji laserowej.

 

Kleopatre
Generalnie jestem bardzo zadowolona, bo efekty są i to niemałe, jak na jeden zabieg. Sama wizyta w gabinecie też była bardzo przyjemna, mimo lekkiego podszczypywania przez laser ;)) i profesjonalna.


Anita
Za pierwszym razem poszłam na zabieg na pachy, ale atmosfera, brak bólu i niesamowicie sympatyczna pani Natalia sprawiły, że zdecydowałam się też na nogi.


Kasia
Bardzo profesjonalnie, miła obsługa, i najlepszy laser. Polecam!

Depilacja.pl
Studio Fryzur i Urody Adikari
ul. Ogarna 98

80-826 Gdańsk
tel. 22 699 96 00

godz. otwarcia:
pon.-pt. 9–21, sob. 9–21

www.depilacja.pl

depilacja@depilacja.pl
54.347753 18.649631