Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


  • Live cooking i warsztaty ze zdrowego żywienia przygotowane przez kucharza i dyplomowaną dietetyczkę!
  • Niecodzienne połączenie umiejętności kulinarnych i show, angażującego wszystkie zmysły!
  • Zadbaj o swoje zdrowie i walcz z chorobami spowodowanymi złym odżywianiem! Poczuj się lekko przed latem!

 

 

Chcesz zmienić swoją dietę na zdrowszą, ale nie wiesz jak? Boisz się, że rodzinie nie zasmakują nowe potrawy? Przyjdź na warsztaty i dowiedz się, jak przygotować lżejsze wariacje Twoich ulubionych dań!

 

W ramach projektu Aż Sobie Zazdroszczę zapraszamy na niezwykłe warsztaty, które pokażą wszystkim zainteresowanym, że zdrowe jedzenie wcale nie musi być drogie, pracochłonne i bez smaku. Doświadczony kucharz w zespole z dyplomowaną dietetyczką udowodnią, że niewiele trzeba zmienić, żeby czuć się dużo lepiej, a co najważniejsze, prezentowane potrawy będzie można degustować do woli, aby własnym podniebieniem przekonać się, jak smaczne mogą być zdrowe dania!

  • 1 kupon = wstęp dla 1 osoby na pokaz live cooking z degustacją i warsztatami ze zdrowego odżywiania.
  • Zajęcia odbędą się 09.05.2018 r. o godzinie 17 w Klubogalerii Bunkier.
  • Pokaz z warsztatami będzie trwać ok. 3 godzin.
  • 1 osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów.

 

Aktualnie trwa okres przygotowań do lata. Wiele osób planuje w związku z tym zmianę trybu życia, diety i ćwiczeń. Warto z tej okazji zastanowić się dłużej nad jedzeniem, które spożywamy każdego dnia. Bardzo często diety dostępne w internecie nie dążą do wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych, a jedynie jak najszybszej utraty kilogramów. Niestety tego typu działania mogą skutkować pozbyciem się z organizmu wielu potrzebnych mikroelementów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

 

Na warsztatach live cooking będzie można poznać wiele ciekawych przepisów, ale przede wszystkim porozmawiać z dietetyczką i wysłuchać jej wykładu o najlepszych sposobach na dostarczenie organizmowi najważniejszych składników, przy jednoczesnej utracie wagi. Obalonych zostanie też wiele mitów na temat diet, ćwiczeń i zdrowego trybu życia.

 

W ramach pokazu live cooking kucharz wyjaśni krok po kroku, jak przygotować proste i smaczne potrawy, które dostarczą organizmowi wszystkich potrzebnych składników, a jednocześnie będą lekkie. Dzięki tradycyjnym potrawom w nowej, odchudzonej wersji, nawet największy niejadek polubi warzywa i kasze!

 

Gotować będzie Sebastian Jadczak, znany też po pseudonimem Sebastian Nażarty, trójmiejski smakosz dobrego jedzenia i organizator wydarzeń takich jak Wege Bunkier, Curry Club czy walentynkowa kolacja w Żaku. Aktualnie jest w trakcie otwierania własnego bistro w Gdańsku. Jest fanem klasycznych smaków w nowych aranżacjach i kuchni wegańskiej, ale nie stroni też od dobrze przyrządzonego mięsa. Karmi bardzo dobrze, a jeszcze lepiej o tym jedzeniu opowiada.

 

Klubogaleria Bunkier to 5 kondygnacji kultury i rozrywki, 2 bary, 2 sale koncertowo-imprezowe, galeria z możliwością zakupu wystawianych prac oraz pub, gdzie filozoficznym dysputom towarzyszy smakowita strawa dla ciała.

Klubogaleria Bunkier
ul. Olejarna 3
80-843 Gdańsk
tel. 530 917 788

godz. otwarcia:
ndz., wt., śr. 17-24, czw.-sob. 17-3
54.354568 18.654646