Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


  • Interaktywny, pełen humoru seans Grzegorza Kordka o relacjach damsko-męskich!
  • Seans przygotowany na podstawie bestselleru Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus!
  • Idealna propozycja dla każdego, kto chce umocnić więzi w związku i dokonać pozytywnych zmian!

 

 

„Instrukcja obsługi faceta" to pełen humoru seans, dzięki któremu można poznać niejedną tajemnicę dotyczącą motywacji męskich zachowań. Grzegorz w kobiecym stylu opowiada o facetach oraz odpowiada na trudne pytania dotyczące życia mężczyzn, ukazując codzienne problemy w bardzo lekki i dowcipny sposób. Publiczność ma okazję dowiedzieć się, dlaczego to, co jest oczywiste dla przyjaciółki, dla mężczyzny jest zupełną abstrakcją.

  • 1 kupon = wejściówka dla 1 osoby na seans edukacyjny "Instrukcja obsługi faceta".
  • Seans odbędzie się w niedzielę, 24.06.2018 r., o godz. 19.30 na Scenie Muzycznej w Gdańsku.
  • Seans przeznaczony jest dla kobiet, mężczyzn i par.
  • Kupon należy wysłać mailem, na adres kupony@grzegorzkordek.pl, w tytule wpisując "Klub Zniżek", a w treści podając miasto i nr telefonu.
  • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.


Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego coś, co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć Twojemu mężczyźnie? Odkryj sekret, który sprawia, że mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał Twoje potrzeby i spełniał prośby, nawet zanim je wypowiesz. Poznasz kod, by rozszyfrowywać męski język oraz prawdziwe i utajone ich potrzeby.

 

Panowie pytają "Co zrobić, by Kobieta, którą kocham w końcu była zadowolona?". Odpowiedź jest prosta. One chcą, byś to Ty był szczęśliwy, odnosił sukcesy i był głową rodziny. Pozwól, by od eksperta dowiedziała się co ma zrobić, by Cię uszczęśliwić. Przyszedł czas, by Kobiety były szczęśliwe, zadowolone i uśmiechnięte!!


"Oh, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej!",
"Tego powinno się nauczać w szkole",
"Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego",
"Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa",
"Znam już sposób na mojego faceta"

tego typu komentarze pojawiają wśród widzów po seansie.

 

Zabawne historie wywołują wśród publiczności refleksje w stylu: Ja to już chyba gdzieś widziałem...  lub  Czy ty nas wczoraj podglądałeś?!  i rzucają nowe światło na związek dwojga kochających się ludzi. W oparciu o wiedzę przekazaną osobiście Grzegorzowi przez Johna Gray'a, autora wydanego w ponad 40 krajach bestsellera Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus oraz Anne Moir, autorki bestsellera Płeć mózgu, powstała ta zabawna forma przekazywania wiedzy.


Grzegorz Kordek to znany w Polsce i za granicą jako wiodący ekspert w zakresie Psychologii Płci, specjalista w ds. diversity & inclusion w organizacji. Mówca motywacyjny, szczególnie ciepło odbierany przez kobiety. Autor książek z zakresu psychologii płci,  zarządzania różnorodnością komunikacji miedzy płciowej oraz rozwoju osobistego. Od ponad 10 lat, prelegent na seminariach i konferencjach. Z jego opinii korzystają największe polskie telewizje i rozgłośnie radiowe. Szczególnie ceniony za to, że w prosty sposób tłumaczy to, co skomplikowane.

 

Dorota
Byłam na spektaklu Pana Grzegorza. Było naprawdę śmiesznie, ciekawie i prawdziwie. Wszystkim parom polecam skorzystanie z takiej formy przekazu odnośnie myślenia, rozumowania i odczuć płci przeciwnej. Czasami warto spojrzeć na wszystko z innej strony i pośmiać się z samego siebie.

 

Ewa

REWELACJA!!!! Tematyka dotyka bardzo ważnych punktów w każdym związku, a treść przedstawiona jest tak, że zrozumienie tego przychodzi lekko i płynnie. Świetny kontakt z publicznością - polecam wszystkim! A na dodatek uważam, że udział w takim seansie powinien być rekomendowany zamiast nauk przedmałżeńskich!!! Świetnie prowadzone, z humorem i charyzmą!!!

 

Jarek

Początkowo byłem negatywnie nastawiony do przedstawienia, ale ten show pokazał mi jak zrozumieć jak myśli kobieta, co jest istotne dla budowania mocnego związku. Polecam wszystkim spektakl, bo trzeba go zobaczyć.

GoBig Events
Scena Muzyczna Gdańsk
ul. Powstańców Warszawskich 25
80-152 Gdańsk
54.354987 18.629937