Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


  • Zajęcia fitness pod okiem doświadczonych trenerów personalnych ze strefy fizjoterapii Na Zdrowie!
  • Kurs samoobrony prowadzony przez instruktorów szkoły Krav Maga Gdańsk!
  • Pyszne i zdrowe przekąski dietetyczne, żeby nikt nie opadł z sił podczas treningu!

 

 

Chcesz ćwiczyć, ale nie za bardzo wiesz od czego zacząć? Może już trenujesz od jakiegoś czasu, ale nie widzisz żadnych efektów? Przyjdź na warsztaty i dowiedz się, jak ćwiczyć efektywnie, przy tym nie robiąc sobie krzywdy!

 

W ramach projektu Aż Sobie Zazdroszczę zapraszamy na niezwykłe warsztaty, które pokażą wszystkim zainteresowanym, jak najlepiej dobrać ćwiczenia fizyczne do trybu życia, sylwetki i oczekiwanego efektu. Sztab złożony z trenerów personalnych, nauczycieli samoobrony i dietetyków pokaże Wam, jak żyć zdrowiej!

  • 1 kupon = wstęp dla 1 osoby na warsztaty fitness z poczęstunkiem i opieką animatorów dla dzieci do 10 roku życia.
  • Warsztaty odbędą się niedzielę, 10.06.2018 r. o godzinie 11.00 w klubie Na Zdrowie w Gdyni.
  • Warsztaty będą trwać ok. 4 godzin.
  • Udział dzieci należy zgłosić mailowo na adres kinga@azsobiezazdroszcze.pl.
  • 1 osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów.

 

Wiosna jest idealną porą na zmianę nawyków i zadbanie o kondycję. Dlatego dziewczyny z fundacji Aż Sobie Zazdroszczę w ramach drugiej edycji projektu przygotowały warsztaty fitness, w ramach których dowiesz się jak ćwiczyć, aby nie zrobić sobie krzywdy i uzyskać jak najlepsze efekty.

 

Nad ćwiczącymi pieczę będą sprawiali trenerzy personalni z wieloletnim stażem. Pokażą ćwiczenia, które można spokojnie wykonać w domu. Odbędzie się też sesja mindfulness, podczas której trenerzy z klubu Na Zdrowie nauczą jak wsłuchiwać się w swoje ciało, aby poznać jego potrzeby i poradzić sobie ze stresem.

 

Dodatkowo instruktor ze szkoły Krav Maga Gdańsk poprowadzi ponadgodzinny kurs samoobrony, podczas którego pokaże podstawy technik walki. Jeśli chcesz zadbać o kondycję, poczuć się lepiej we własnej skórze i bezpieczniej na ulicy, to idealne zajęcia dla Ciebie!

 

W trakcie trwania warsztatów zostanie uruchomiona strefa dla dzieci, gdzie będą mogły brać one udział w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach sportowych. W ramach biletu możesz przyprowadzić swoją pociechę i oddać ją pod opiekę doświadczonych opiekunów!

 

Katarzyna

W Na Zdrowie korzystam z rehabilitacji i zajęć grupowych. Po wielu latach cierpień mój kręgosłup odżył i zapomniałam, co to ból. Tutaj dowiedziałam się, że miejsce bólu to nie główny problem. Do tej pory fizjoterapeuci, których spotkałam nie leczyli w ten sposób. W Na Zdrowie okazało się, że z powodu napięć w brzuchu bolały mnie plecy i skutecznie mnie wyleczono. Dziękuję! Każdemu będę polecać to miejsce.

 

Maciek

Z czystym sumieniem polecam. To zespół prawdziwych profesjonalistów, a przy tym wielkich pasjonatów. Wkładają całe serce w to, co robią, więc siłą rzeczy robią to świetnie.

 

Jareczek

Krav Maga to najlepszy system samoobrony do nauki w krótkim czasie.

Na Zdrowie
ul. Żołnierzy I Armii WP 4/1
81-380 Gdynia


www.azsobiezazdroszcze.pl
54.511361 18.539867