Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


  • Pozbądź się zbędnego owłosienia raz na zawsze! Zyskaj piękną, gładką skórę bez wysiłku!
  • Innowacyjna technologia HPT IPL zapewnia najlepsze efekty! Wysoko wykwalifikowany personel gwarantuje rezultaty!
  • Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny oraz dostępny na wiele partii ciała! Wyrzuć maszynki i depilatory do kosza!

 

 

 

Pakiet 3 zabiegów do wyboru:

  • depilacja laserowa HPT IPL na małą partię ciała: dłonie, stopy, wąsik lub broda za 89 zł zamiast 210 zł,
  • depilacja laserowa HPT IPL na średnią partię ciała: kark, szyja, pachy, bikini, łydki, uda, pośladki, plecy, brzuch, ręce lub tors za 199 zł zamiast 480 zł,
  • depilacja laserowa HPT IPL na dużą partię ciała: nogi za 299 zł zamiast 720 zł.

 

 

 

 

Gładka i piękna skóra to marzenie każdej kobiety! Dzięki laserowi HPT możesz zapomnieć o maszynkach, woskach i depilatorach. Połączenie dwóch technologii - fal świetlnych i fal radiowych gwarantuje najlepsze efekty! Pozbądź się zbędnego owłosienia już na zawsze!

  • Kupon ważny do 10.09.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = pakiet 3 zabiegów depilacji laserowej HPT IPL na małą partię ciała (do wyboru: dłonie, stopy, wąsik lub broda) albo pakiet 3 zabiegów depilacji laserowej HPT IPL na średnią partię ciała (do wyboru: kark, szyja, pachy, bikini, łydki, uda, pośladki, plecy, brzuch, ręce lub tors) albo pakiet 3 zabiegów depilacji laserowej HPT IPL na dużą partię ciała - nogi.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja wizyty - tel. 733 117 182.
  • 1 osoba może wykorzystać 2 kupony.

 

Laserowe usuwanie owłosienia metodą HPT IPL polega nie tylko na działaniu światła na cebulkę włosową, ale także na wytwarzaniu podciśnienia i podgrzewaniu włosa przez co zabieg jest skuteczniejszy i bezbolesny. Metoda ta wykorzystuje rewolucyjną technologię jednorodnych impulsów HPT IPL, która jest 3 razy bardziej wydajna w porównaniu do konwencjonalnej IPL+RF: skuteczniej ogrzewany jest mieszek włosowy, co zmniejsza i skraca dyskomfort podczas zabiegu. Dzięki użyciu lasera HPT IP rezultaty zabiegów pojawiają się znacznie szybciej i są trwalsze niż w przypadku tradycyjnej technologii IPL + RF.

 

Laser z technologią HPT IPL ma wszystkie impulsy o takim samym natężeniu mocy, dzięki czemu można osiągnąć optymalne ustawienia parametrów mocy oraz najbardziej pożądany efekt. Głowica HPT IPL z Vacuum (podciśnieniem) to bezbolesna i trwała depilacja, a także głębsza penetracja oraz absorpcja energii. To pozwala na bezpieczną depilację u osób z ciemną karnacją, wrażliwą skórą oraz z tendencją do pękania naczynek.
 

 

 

Zyskaj piękną, gładką skórę bez wysiłku!

Salon PaMaLuk - Przystań Urody i Estetyki Ciała
ul. Legionów 119A/1U
81-472 Gdynia
tel. 733 117 182

godz. otwarcia:
pon.-pt. 10-20, sob. 10-14


pamaluk@pamaluk.com
www.pamaluk.pl
54.493716 18.541911