Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


 • Wszystko, co musisz wiedzieć o seksie w humorystycznym stylu! Dobra zabawa gwarantowana!
 • Idealna propozycja dla każdego, kto chce umocnić więzi w związku! Poznaj klucz do niesamowitego seksu!
 • Pełen humoru, zbierający świetne recenzje seans edukacyjny o relacjach damsko-męskich!

 

 

"Master of Sex"  to interaktywny, pełen humoru seans edukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz napisało samo życie! Grzegorz Kordek w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące relacji damsko-męskich. Tym razem poznasz klucz do niesamowitego seksu!

 

 

https://www.klubznizek.pl/upload/1530639362masterofsex.jpg

 • 1 kupon = wejściówka dla 1 osoby na seans edukacyjny "Master of Sex".
 • Seans odbędzie się w niedzielę, 2.09.2018 r., o godz. 19.30 na Scenie Muzycznej w Gdańsku.
 • Seans przeznaczony jest dla kobiet, mężczyzn i par.
 • Kupon należy przesłać mailem na adres: kupony@GoBigEvents.pl, w tytule maila wpisując nazwę spektaklu i miasto, a w treści podając numer telefonu.
 • 1 osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów.
 
Jednym z największych problemów w małżeństwie jest dziś podejście do seksu. Każdego dnia jesteśmy bombardowani seksem w reklamach, filmach, wiadomościach. Nasze pokolenie jest społeczeństwem najbardziej wykształconym seksualnie w historii. Więc dlaczego w małżeństwie pary mają go mniej niż kiedykolwiek wcześniej?
 
W swoim humorystycznym stylu, Grzegorz Kordek pokazuje:
 • Co najbardziej destrukcyjnie wpływa na intymną relację?
 • Dlaczego mężczyźni lub kobiety nie mają ochoty na sex?
 • Jak rozbudzić wzajemnie pożądanie?
 • Pięć kroków, aby osiągnąć fantastyczne życie seksualne.
 • A na koniec „Klucz do niesamowitego seksu”.
 
 
Dla kobiet jest to niepowtarzalna szansa, by ktoś inny w dobitny, zrozumiały dla mężczyzny sposób przekazał to wszystko, co powinien wiedzieć na temat Twoich potrzeb w sypialni, a Ty nigdy byś tego mu nie powiedziała.
 
Dla mężczyzn jest to szansa, by poznać prawdziwe intymne potrzeby kobiet oraz okazja odbycia podróży w dziwny i fascynujący świat kobiecego umysłu (bo seks u kobiety zaczyna się w głowie!).

 

Grzegorz Kordek - mężczyzna, który jako jedyny w Polsce został przeszkolony przez Johna Gray'a, autora bestseleru Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus, w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn i związków.

 

Grzegorz Kordek to znany w Polsce i za granicą wiodący ekspert w zakresie psychologii płci, specjalista ds. diversity & inclusion w organizacji. Mówca motywacyjny, szczególnie ciepło odbierany przez kobiety. Autor książek z zakresu psychologii płci, zarządzania różnorodnością w komunikacji międzypłciowej oraz rozwoju osobistego. Od ponad 10 lat prelegent na seminariach i konferencjach. Z jego opinii korzystają największe polskie telewizje i rozgłośnie radiowe. Szczególnie ceniony za to, że w prosty sposób tłumaczy to, co skomplikowane.

 

Ewa

REWELACJA!!!! Tematyka dotyka bardzo ważnych punktów w każdym związku, a treść przedstawiona jest tak, że zrozumienie tego przychodzi lekko i płynnie. Świetny kontakt z publicznością - polecam wszystkim! A na dodatek uważam, że udział w takim seansie powinien być rekomendowany zamiast nauk przedmałżeńskich!!! Świetnie prowadzone, z humorem i charyzmą!!!

 

Jarek

Początkowo byłem negatywnie nastawiony do przedstawienia, ale ten show pokazał mi jak zrozumieć jak myśli kobieta, co jest istotne dla budowania mocnego związku. Polecam wszystkim spektakl, bo trzeba go zobaczyć.

 

Alicja

Bardzo zabawnie prowadzone show, ukazujące różnice między kobietami i mężczyznami – wierzę, że dzięki znajomości pewnych mechanizmów moje relacje z partnerem będą dużo lepsze.

 

Krzysztof

Świetny spektakl zarówno dla par, dla singli, a także dla tych, którzy mają już coś za sobą. Ja traktuję to jako dobrą naukę na przyszłość, która pozwoli mi nawiązać lepsze relacje z kobietą, która stanie na mojej drodze – a może i już stanęła. Na pewno nie poprzestanę na tym spektaklu i w niedługim czasie skorzystam też z warsztatów, które prowadzi Grzegorz.

GoBig Events
Scena Muzyczna Gdańsk

ul. Powstańców Warszawskich 25
80-152 Gdańsk


www.grzegorzkordek.pl
54.354987 18.629937