Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


 • Do 3 godzin wystrzałowej zabawy! Ustrzelcie okazję na świetną rozrywkę dla 1, 4 lub 10 osób!
 • Zabierzcie znajomych i przygotujcie się na niezapomnianą zabawę - okopy, osłony i las!
 • Profesjonalna kadra zabierze Was w wir walki! Poznacie tajniki taktyki i sztukę współpracy w grupie!
 • W cenie kuponu otrzymujecie broń, mundur, okulary ochronne, 500 kulek i ogromną dawkę adrenaliny!

 

 

3 opcje do wyboru:

 • rozgrywka Airsoft dla 1 osoby za 34 zł zamiast 70 zł,
 • rozgrywka Airsoft dla 4 osób za 129 zł zamiast 280 zł,
 • rozgrywka Airsoft dla 10 osób za 299 zł zamiast 700 zł.

 

 

Ta przygoda jest dla każdego! Dajcie się namówić na wystrzałową rozgrywkę i poczujcie się jak na polu walki! AirSoft to więcej niż paintball - tu broń waży i wygląda jak prawdziwa! Uderzenia kulek są niemal niewyczuwalne przez graczy, a dzięki pełnemu umundurowaniu stajecie się niewidoczni dla przeciwnika! Gwarantowana super zabawa i spora porcja adrenaliny! Krótko mówiąc - to strzał w dziesiątkę!

 • Kupon ważny 2 tygodnie od daty zakupu.
 • 1 kupon = rozgrywka airsoft dla 1, 4 lub 10 osób. W cenie zestaw startowy dla każdej z osób: 500 kulek, karabin, mundur, okulary ochronne i maska na twarz. Zabawa trwa od 2 do 3 godzin.
 • Minimalna liczba uczestników do zarezerwowania terminu to 10 osób, a maksymalna liczba graczy to 26 osób. Istnieje możliwość rozgrywki pomiędzy dwiema osobnymi grupami.
 • Konieczna rezerwacja terminu z podaniem kodu kuponu oraz numeru ID na minimum 5 dni przed planowaną rozgrywką - tel. 881 537 911. Termin rezerwacji można zmienić z minimum 24 godz. wyprzedzeniem, inaczej kupon uznaje się za wykorzystany.
 • Na miejscu można kupić dodatkowe kulki - 10 zł za 500 sztuk.
 • Rozgrywka przeznaczona dla osób powyżej 16 lat. Osoby w wieku 16-18 lat zobowiązane są dostarczyć zgodę rodziców na udział w grze.
 • Osoby pod wpływem alkoholu nie zostaną dopuszczone do rozgrywki.
 • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.


AirSoft (ASG-Action) to innowacyjna wersja paintballu, wykorzystująca repliki broni palnej. Podstawowym celem gry jest trafienie przeciwnika plastikową, niepowodującą obrażeń kulką o kalibrze 6 mm. W kulkach nie ma farby, nie pozostawiają więc śladu na ciele trafionego. Scenariusze gry zazwyczaj naśladują fikcyjne bądź historyczne działania wojenne, policyjne lub potyczki oddziałów paramilitarnych.


Airsoft to więcej niż paintball - tu broń waży i wygląda jak prawdziwa! Profesjonalna kadra zabierze Was w wir walki! Poznacie tajniki kamuflażu, podstawy taktyki i sztukę walki w grupie.
 

Każdy gracz otrzymuje karabinek z 500 kulkami, mundur i okulary ochronne. A jeśli bitwa będzie naprawdę zacięta, możecie dokupić kolejne 500 kulek za jedyne 10 zł!

 

Zestaw do gry składa się z:

 • karabinu CM.040B, repliki karabinu AK-105, nowoczesnej wersji legendarnego AK-47 Kałasznikow,
 • profesjonalnych okularów ochronnych ASG Strike System, zapewniających bezpieczeństwo, posiadających warstwę zapobiegającą parowaniu. Dla osób korzystających z okularów korekcyjnych możliwość wypożyczenia gogli, które ułatwią komfortową grę,
 • kamuflażu w postaci oryginalnych strojów niemieckiej armii Flecktarn. Mundur składa się z bluzy oraz spodni, które zapewniają doskonałe maskowanie,
 • maski z siatki metalowej na twarz.

 

 

Rozgrywki odbywają się w miejscowości Sulmin, 14 km od Gdańska. Teren został specjalnie przygotowany pod kątem rozgrywek airsoftowych (las, tereny płaskie, pagórki), a dodatkowo wybudowano okopy taktyczne. Po zakończeniu rozgrywki istnieje możliwość zorganizowania ogniska, przy którym będziecie mogli wymienić się wrażeniami z tej niesamowitej zabawy!

 

Maciek

Petarda! Zrobiliśmy sobie maraton - cały dzień na poligonie, zmęczenie dopadło dopiero w domu, jak się grało, to adrenalina na maxa. Moja rada - grunt to dobrze się podzielić i ustalić fajny temat przewodni. Polecam "odbijanie jeńców" :-) Czasochłonne, męczące, ale warto!!!

 

Fruzia

Możecie wierzyć lub nie, ale było nas 8 babeczek na wieczorze panieńskim w stylu AirSoft! Obsługa trochę zdziwiona, ale już po chwili poznali, że to nie pierwsza nasza rozgrywka, po prostu lubimy ten klimat ;) A koleżanka panieński zapamięta do końca życia! Zresztą to jej udało się zdobyć flagę!!

 

Garnek

Na początku trochę sceptycznie oceniłem ten pomysł jako firmowe wyjście. Z garniaka do munduru mam jednak kawałek... Ale zmieniłem zdanie. Bawiłem się świetnie, koledzy i koleżanki chyba też. Umówiliśmy się od razu na następny miesiąc i już nie możemy się doczekać!!! 

ASG-Action
83-331 Sulmin
tel. 881 537 911

godz. otwarcia: codziennie 8-20


www.asg-action.pl

Profil na Facebooku
54.314143 18.470334