Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


  • Interaktywny, pełen humoru seans Grzegorza Kordka o relacjach damsko-męskich!
  • Seans przygotowany na podstawie bestselleru Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus!
  • Idealna propozycja dla każdego, kto chce umocnić więzi w związku i dokonać pozytywnych zmian!

 

 

 

Aplauz Show „Prosto o Kobiecie, Żartem o Facecie” to interaktywny, pełen humoru seans koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz pisze samo życie. Grzegorz Kordek w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn i związku.

 

 

https://www.klubznizek.pl/upload/1531251759marsfilm.jpg

 

  • 1 kupon = wejściówka dla 1 osoby na seans edukacyjny "Prosto o Kobiecie, Żartem o Facecie".
  • Seans odbędzie się w niedzielę, 2.12.2018 r., o godz. 17 na Scenie Muzycznej w Gdańsku.
  • Seans przeznaczony jest dla kobiet, mężczyzn i par.
  • Kupon należy przesłać mailem na adres: kupony@GoBigEvents.pl, w tytule maila wpisując nazwę spektaklu i miasto, a w treści podając numer telefonu.
  • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Po sukcesie seansów: „Zaklinacz Kobiet”, „Jak rozmawiać z Chłopem Jełopem?” i ” Master of Sex”,  na których było już ponad 100 000 osób, w podobnym, pełnym humoru, stylu zaprojektowano seans edukacyjny  „Mars Wenus - Prosto o Kobiecie, Żartem o Facecie”.


Zabawna forma bardziej przemawia do par, ale przede wszystkim jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez mężczyzn. Śmiech i wspólna zabawa tworzy atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dzięki czemu są otwarci na naukę i zrozumienie.

Dlaczego podejście „na wesoło”? Z jednej prostej przyczyny: dla przezwyciężenia męskich zastrzeżeń do seansu. Bądźmy szczerzy, seminaria czy szkolenia na temat związku nie są pierwszą rzeczą, o której myśli facet, kiedy zastanawia się nad miłym i zabawnym spędzeniem wieczoru. Wiemy, że to kobiety są zazwyczaj o wiele bardziej otwarte na przedyskutowanie problemów małżeńskich niż ich małżonkowie.


Po seansie mężczyzna i kobieta mają odczucie wspaniałej zabawy, wiele refleksji na temat ich relacji, ale przede wszystkim zestaw gotowych przepisów, by tchnąć świeżość w ich związek. O ile jednak seans jest przede wszystkim doskonałą zabawą, to również potężną dawką wiedzy podaną w prosty, „samoprzyswajalny” sposób. Takie właśnie podejście sprawia, że skuteczność seansów jest tak duża.


W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych seminariów czy warsztatów na temat małżeństwa i związków, które wydają się być zbyt poważne, techniczne i emocjonalnie trudne do opanowania, seans „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” jest inny, ponieważ pomaga parom odnaleźć się w trudnych sytuacjach w sposób, który jest zabawny, nieinwazyjny i bezpieczny.


W trakcie seansu pary będą się śmiać, odkrywać siebie na nowo oraz uczyć jak dokonać prawdziwych, pozytywnych zmian w związku. Seans zaczyna się mnóstwem śmiechu, gdy Grzegorz bada różnice między mężczyznami i kobietami. Pokazuje parom, w jaki sposób ich problemy mogą wyniknąć z tego, jak różnie mężczyźni i kobiety myślą o życiu. Wyjaśnia, jak wiele walk w związku jest wynikiem problemu z głową, nie problemu z sercem. Następnie odkrywa przed parami prawdziwe powody, dlaczego ich małżonek robi to, a nie robi tego. Sesja jest potężnym reduktorem stresu, a uczestnicy poznają proste narzędzia, które sprawią, że partner będzie robił to, co powinien.


„Och, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej!”. „Tego powinno się nauczać w szkole”, „Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego”, „Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa”, „Znam już sposób na mojego faceta” - tego typu komentarze pojawiają wśród widzów po seansie.

 

Grzegorz Kordek to znany w Polsce i zagranicą wiodący ekspert w zakresie psychologii płci, specjalista ds. diversity & inclusion w organizacji. Mówca motywacyjny, szczególnie ciepło odbierany przez kobiety. Autor książek z zakresu psychologii płci, zarządzania różnorodnością komunikacji miedzypłciowej oraz rozwoju osobistego. Od ponad 10 lat prelegent na seminariach i konferencjach. Z jego opinii korzystają największe polskie telewizje i rozgłośnie radiowe. Szczególnie ceniony za to, że w prosty sposób tłumaczy to, co skomplikowane.

 

Dorota
Byłam na spektaklu Pana Grzegorza. Było naprawdę śmiesznie, ciekawie i prawdziwie. Wszystkim parom polecam skorzystanie z takiej formy przekazu odnośnie myślenia, rozumowania i odczuć płci przeciwnej. Czasami warto spojrzeć na wszystko z innej strony i pośmiać się z samego siebie.

 

Ewa

REWELACJA!!!! Tematyka dotyka bardzo ważnych punktów w każdym związku, a treść przedstawiona jest tak, że zrozumienie tego przychodzi lekko i płynnie. Świetny kontakt z publicznością - polecam wszystkim! A na dodatek uważam, że udział w takim seansie powinien być rekomendowany zamiast nauk przedmałżeńskich!!! Świetnie prowadzone, z humorem i charyzmą!!!

 

Jarek

Początkowo byłem negatywnie nastawiony do przedstawienia, ale ten show pokazał mi jak zrozumieć jak myśli kobieta, co jest istotne dla budowania mocnego związku. Polecam wszystkim spektakl, bo trzeba go zobaczyć.

GoBig Events
Scena Muzyczna Gdańsk
ul. Powstańców Warszawskich 25
80-152 Gdańsk

54.354987 18.629937