Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


  • Zajęcia w wodzie, które nie wymagają umiejętności pływania! Popraw swoją kondycję oraz samopoczucie!
  • Ćwiczenia polecane szczególnie dla osób z nadwagą, schorzeniami kręgosłupa i bólami stawów!
  • Pozbądź się cellulitu, rozluźnij mięśnie i wyrzeźbij sylwetkę! Duża dawka ruchu i dobrej zabawy!

 

 

Do wyboru masz:

  • miesięczny karnet 5 wejść na zajęcia aqua aerobik, aqua mama lub płaski brzuch, ważny od poniedziałku do piątku do godz. 15 za 65 zł zamiast 130 zł,
  • miesięczny karnet 5 wejść na zajęcia aqua aerobik, aqua mama lub płaski brzuch, ważny przez cały dzień, 7 dni w tygodniu za 75 zł zamiast 130 zł.

 

 

Jeśli szukasz spokoju i relaksu połączonego z aktywnym wypoczynkiem, Beauty Derm Instytut w Hotelu Posejdon jest właściwym miejscem. Nowoczesny styl i elegancja, przyprawione szczyptą kultury i filozofii Dalekiego Wschodu, pozwolą zapomnieć o pośpiechu codziennego życia i osiągnąć stan harmonii ciała i duszy, tak ważny dla naszego zdrowia, urody i samopoczucia.

  • Kupon należy zamienić na karnet imienny do 15.01.2019 r. Karnet jest ważny 1 miesiąc od daty wymiany.
  • 1 kupon = karnet 5 wejść na zajęcia aqua aerobik, aqua mama lub płaski brzuch, ważny od poniedziałku do piątku do godz. 15 lub od poniedziałku do niedzieli w godz. 8-22.
  • Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 58 511 30 51 lub 507 081 224.
  • Możliwość skorzystania przed zajęciami lub po zajęciach z basenu, sauny suchej i parowej oraz siłowni bez limitu czasu za dopłatą 10 zł.
  • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Aqua aerobik - to nowoczesna forma zajęć fitness w wodzie. Zajęcia prowadzone są przy specjalnie dobranej muzyce, dopasowanej pod względem tempa, rytmu oraz stylu do rodzaju ćwiczeń. Aqua aerobik nie wymaga od uczestników umiejętności pływania i dużej sprawności fizycznej. Środowisko wodne zapewnia odciążenie kręgosłupa, sprzyja rozluźnieniu mięśni i elongacji kręgosłupa, przez co ułatwia kształtowanie prawidłowej postawy. Nieustanny masaż ćwiczącego w wodzie ciała przyspiesza proces pozbycia się tkanki tłuszczowej oraz pomaga zlikwidować cellulit. Ponadto ruch w wodzie hartuje i przywraca witalność.

 

Aqua Mama to zajęcia dedykowane przyszłym mamom z zachowaną całkowitą dbałością o zdrowie przyszłej mamy i jej dziecka. Odbywają się pod ścisłą opieką wykwalifikowanego instruktora zajęć dla ciężarnych kobiet. Woda to doskonałe miejsce do treningu dla ciężarnych przygotowujących swoje ciało do porodu. Wyporność wody daje poczucie odprężenia i odpoczynku od rosnącego brzuszka, a opływająca woda zmniejsza ogólne napięcie i redukuje dolegliwości bólowe pleców. Specjalne układy ćwiczeń wzmocnią wybrane partie mięśni, również mięśnie dna miednicy, poprawiając formę i ogólną kondycję przyszłych mam.

 

Płaski brzuch - ćwiczenia w wodzie, przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej oraz powodują ujędrnienie ciała i lepsze napięcie mięśniowe. Są to zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i dla bardzo zaawansowanych w trenowaniu mięśni brzucha. Dla każdego, kto chce pochwalić się płaskim i jędrnym brzuchem.

 

Przed zajęciami lub po nich masz możliwość skorzystania z basenu, siłowni, sauny suchej i parowej bez limitu czasu za opłatą 10 zł!

 

Beauty Derm Instytut to integralna część Hotelu Posejdon, usytuowanego nad samym morzem, blisko Parku Jelitkowskiego, na granicy Gdańska i Sopotu. Doskonała lokalizacja oraz wykwalifikowana obsługa sprawiają, że miejsce to zdobywa coraz większą popularność wśród mieszkańców Trójmiasta.

 

Irena
Byłam na basenie, saunie i masażu. Do zregenerowania sił fizycznych i przywrócenia równowagi psychicznej nic więcej nie potrzeba. Polecam.


Ola
Bardzo miła obsługa, ciągle monitoruje basen, czy aby nikomu nic się nie dzieje, relaksująca muzyka gra świateł, sauna... to wszystko wpływa na to, by się doskonale zrelaksować, polecam!!!

Anna
Obsługa bardzo uczynna i miła. Basen, sauny i siłownia na bardzo przyzwoitym poziomie. Polecam relaks w Posejdonie!

Beauty Derm Instytut
Hotel Orbis Posejdon
ul. Kapliczna 30
80-341 Gdańsk
tel. 58 511 30 51, 507 081 224

czynne: pon.-ndz. 8-22


www.beautydermspa.pl
Grafik zajęć
54.422779 18.596957