Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


  • Popływaj, poćwicz i wygrzej się w saunie! Zadbaj o swoją kondycję oraz dobre samopoczucie!
  • Duża dawka ruchu i błogiego odprężenia! Spokój i relaks połączony z aktywnym wypoczynkiem!
  • Ekskluzywna oferta dla najbardziej wymagających! Doskonała lokalizacja oraz wykwalifikowana obsługa!

 

 

Do wyboru 2 opcje:

  • miesięczny karnet 10 wejść bez limitu czasu na basen, sauny i siłownię, ważny od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 (godzina wejścia) za 95 zł zamiast 250 zł,
  • miesięczny karnet 10 wejść bez limitu czasu na basen, sauny i siłownię, ważny od poniedziałku do niedzieli w godz. 8-22 za 125 zł zamiast 330 zł.

 

 

Beauty Derm Instytut w Hotelu Posejdon to miejsce, gdzie znajdziesz spokój i relaks, połączony z aktywnym wypoczynkiem. Nowoczesny styl i elegancja, przyprawione szczyptą kultury i filozofii Dalekiego Wschodu. pozwolą zapomnieć o pośpiechu codziennego życia i osiągnąć stan harmonii ciała i duszy, tak ważny dla naszego zdrowia, urody i samopoczucia. Pływaj w basenie, ćwicz w komfortowej siłowni i wygrzewaj się w przytulnej saunie!

  • Kupon należy wymienić na karnet imienny i aktywować do 15.01.2019 r. Karnet jest ważny 1 miesiąc od daty aktywacji.
  • 1 kupon = karnet 10 wejść bez limitu czasu na basen, sauny i siłownię, ważny od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 (godzina wejścia) lub ważny od poniedziałku do niedzieli w godz. 8-22.
  • Rezerwacja nie jest wymagana.
  • Dzieci do lat 4 - wejście bezpłatne. Dzieci 5-7 lat -10 zł/wejście.
  • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Oferta all inclusive w Beauty Derm Instytut - miesięczny karnet 10 wejść bez limitu czasu na basen, saunę i siłownię!


Basen to idealny sposób na utrzymanie dobrej kondycji, relaks, rodzinną rekreację i dbanie o własne ciało oraz samopoczucie. Do Waszej dyspozycji jest basen rekreacyjny o wymiarach 18 m x 8 m i głębokości od 70 cm do 200 cm, wraz z brodzikiem o wymiarach 3 m x 8 m i głębokości 30 cm. Na terenie basenu utrzymywana jest temperatura wody w zakresie 26-30° C oraz dodatkowo ogrzewane powietrze do temperatury 30° C, co zapewnia brak dyskomfortu po wyjściu z wody.

W saunie fińskiej (suchej) panuje temperatura od 70° do 120°C oraz utrzymywane jest wilgotność na poziomie 10%-20%. Korzystanie z sauny znacznie przyśpiesza usuwanie zmęczenia psycho-fizycznego, stymuluje układ immunologiczny, hormonalny i przemianę materii. Jest doskonałym czynnikiem hartującym i pielęgnującym ciało, stosowanym również w celu leczenia określonych dolegliwości. Zaraz po wyjściu z gorącej sauny zalecamy schłodzenie się pod zimnym prysznicem, co dodatkowo pobudzi skórę i sprawi, że efekt zabiegu utrzyma się na dłużej.


W saunie parowej (mokrej) panuje temperatura w zakresie od 45° do 65°C oraz bardzo duża wilgotność powietrza, która sięga nawet 90-100%. Pozwala to na korzystanie z dobrodziejstw kąpieli parowej tym wszystkim, którzy źle znoszą gorące powietrze sauny. Gorąca para oddziałuje szczególnie zdrowo na skórę, przy chorobach dróg oddechowych i bólach reumatycznych.

 

Obiekt dysponuje również siłownią wyposażoną w sprzęt umożliwiający wykonywanie ćwiczeń izolowanych oraz wolne ciężary, dzięki czemu możliwe jest zaangażowanie do zajęć dużej liczby mięśni. Ogólną kondycję można poprawić korzystając z bieżni oraz roweru stacjonarnego.

 

Beauty Derm Instytut Centrum SPA to integralna część Hotelu Mercure Posejdon, usytuowanego nad samym morzem, blisko Parku Jelitkowskiego. Doskonała lokalizacja oraz wykwalifikowana obsługa sprawiają, że miejsce to zdobywa coraz większą popularność wśród mieszkańców Trójmiasta.


Adam
Polecam basen ze względu na fajny klimat po zmroku. Pływanie przy blasku świec z lubą. Rewelka!

Ola
Bardzo miła obsługa, ciągle monitoruje basen, czy aby nikomu nic się nie dzieje, relaksująca muzyka gra świateł, sauna... to wszystko wpływa na to, by się doskonale zrelaksować, polecam!!!

Anna
Obsługa bardzo uczynna i miła. Basen, sauny i siłownia na bardzo przyzwoitym poziomie. Polecam relaks w Posejdonie!

Irena
Byłam na basenie, saunie i masażu. Do zregenerowania sił fizycznych i przywrócenia równowagi psychicznej nic więcej nie potrzeba. Polecam.

Beauty Derm Instytut
Hotel Mercure Posejdon
ul. Kapliczna 30
80-341 Gdańsk
tel. 58 511 30 51

czynne: pon.-ndz. 8-22


www.beautydermspa.pl
54.422779 18.596957