Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


 • Twarde dyski lubią się psuć... Nie daj się zaskoczyć i utrwal piękne chwile na papierze!
 • Dopracowane odbitki wydrukowane na najwyższej jakości papierze Fujicolor Crystal Archive!
 • Wywołaj tyle zdjęć, ile chcesz! Możesz kupić dowolną liczbę kuponów i cieszyć się wspomnieniami!

 

 

Do wyboru 3 opcje:

 • 100 odbitek 10x15 cm za 19 zł zamiast 45 zł,
 • 300 odbitek 10x15 cm za 49 zł zamiast 115 zł,
 • 500 odbitek 10x15 cm za 77 zł zamiast 180 zł.

 

 

Zdjęcia ze Świąt, z wakacji, urlopów, rocznic, urodzin, szalonych wieczornych wypadów... Na naszych komputerach i płytach zalegają tysiące obrazów, które bardzo pragną, aby sobie o nich przypomnieć. Nie czekaj, aż zawodne urządzenia się zepsują! Wywołaj zdjęcia na papierze i schowaj je w bezpiecznym albumie, aby cieszyć się wspomnieniami przez długie lata!

 • Kupon ważny 1 miesiąc od daty zakupu.
 • 1 kupon = 100 lub 300 lub 500 odbitek w formacie 10x15 cm, połysk lub mat.
 • Aby wykorzystać kupon, należy wejść na stronę https://kolorowefoto.pl,w  polu "odbitki w super cenach" wpisać kod kuponu i postępować krok po kroku zgodnie z instrukcją.  W polu "uwagi do zamówienia" należy wpisać numer ID kuponu. Przy finalizacji zamówienia należy opłacić wysyłkę.
 • Przesyłka dodatkowo płatna: 15 zł za pierwsze 100 sztuk. Każde następne 100 sztuk - 7 zł.
 • Czas realizacji zamówienia: do 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania opłaty za przesyłkę.
 • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Agfa Image Center to najlepsze w Polsce fotolaboratoria, oferujące od 1997 r. wszechstronną gamę usług fotograficznych. Od początku swej działalności firma konsekwentnie dąży do kompleksowej obsługi swoich klientów poprzez oferowanie usług najwyższej jakości.

 

Teraz możesz zamawiać odbitki fotograficzne za mniej niż połowę ceny! Dopracowane w szczegółach zdjęcia wykonywane na urządzeniach AGFA D-lab, z wykorzystaniem doskonałego papieru firmy Fujicolor zadowolą nawet najbardziej krytyczne oko! Do wyboru masz papier matowy lub połyskujący!

 

 

Ciesz się najwyższą jakością zdjęć!

 

Łukasz

Firma REWELACJA! Przede wszystkim obsługa klienta!!! O jakości nie wspomnę ;-) Zero zastrzeżeń, perfekcja w każdym calu! Polecam BARDZO!!!

 

Marcin

No co tu dużo mówić - perfekcja w każdym calu. I piękne zdjęcia, i miła obsługa, i krótkie terminy realizacji. Słowem super!!!

 

Student

Jestem zadowolony ze zdjęć w Agfie. Nie tylko jakość i cena jest super, w razie błędów popełnionych przez LAB, powtarzają zdjęcia. A obsługa, ho ho, to dopiero odlot. Pani posiada kompetencje, szybkość oraz miłe podejście do klienta. Gdyby wszędzie była taka obsługa klienta, to bardziej uśmiechnięci byśmy chodzili ))) Polecam szczególnie odbitki przez net, taniej nawet niż w Labfocie!!!