Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


  • Kultowy, pełen humoru, zbierający świetne recenzje spektakl o relacjach damsko-męskich!
  • Seans przygotowany na podstawie bestselleru Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus!
  • Idealna propozycja dla każdego, kto szuka swojej drugiej połowy lub chce umocnić więzi w związku!

 

 

Grzegorz Kordek - mężczyzna, który jako jedyny w Polsce został przeszkolony przez Johna Gray'a, autora bestseleru Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus, w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn i związków. Zaklinacz Kobiet to spektakl, do którego scenariusz pisze samo życie!

 

Dla kobiet jest to niepowtarzalna szansa, by ktoś inny w dobitny i zrozumiały dla mężczyzny sposób przekazał to wszystko, co Ty od dłuższego czasu starasz się Mu powiedzieć. Jest to także możliwość zgłębienia tajemnic budowania szczęśliwego związku.

 

Dla mężczyzn jest to szansa, by znaleźć odpowiedź na odwieczne pytania: Jak zrozumieć kobietę? Czego pragną kobiety? oraz okazja do odbycia podróży w dziwny i fascynujący świat kobiecego umysłu.

 

Dla związku to klucz do zrozumienia partnera i wyjaśnienie sytuacji, które do tej pory bywały źródłem niezgody.

  • 1 kupon = wejściówka dla 1 osoby na seans edukacyjny "Zaklinacz Kobiet".
  • Seans odbędzie się w niedzielę, 24.03.2019 r., o godz. 17 w Centrum Kultury im. Jana Pawła II na Morenie w Gdańsku.
  • Seans przeznaczony jest dla kobiet, mężczyzn i par.
  • Kupon należy przesłać mailem na adres: kupony@GoBigEvents.pl, w tytule maila wpisując nazwę spektaklu i miasto, a w treści podając numer telefonu.
  • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Zabawne historie wywołują wśród publiczności refleksje w stylu: Ja to już chyba gdzieś widziałem...  lub  Czy ty nas wczoraj podglądałeś?!  i rzucają nowe światło na związek dwojga kochających się ludzi. W oparciu o wiedzę przekazaną osobiście Grzegorzowi przez Johna Gray'a, autora wydanego w ponad 40 krajach bestsellera Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus oraz Anne Moir, autorki bestsellera Płeć mózgu, powstała ta zabawna forma przekazywania wiedzy.

 

"Oh, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej!",
"Tego powinno się nauczać w szkole",
"Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego",
"Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa",
"Znam już sposób na mojego faceta"

tego typu komentarze pojawiają wśród widzów po seansie.


Grzegorz Kordek to znany w Polsce i za granicą wiodący ekspert w zakresie Psychologii Płci, specjalista ds. diversity & inclusion w organizacji. Mówca motywacyjny, szczególnie ciepło odbierany przez kobiety. Autor książek z zakresu psychologii płci,  zarządzania różnorodnością, komunikacji miedzy płciowej oraz rozwoju osobistego. Od ponad 10 lat prelegent na seminariach i konferencjach. Z jego opinii korzystają największe polskie telewizje i rozgłośnie radiowe. Szczególnie ceniony za to, że w prosty sposób tłumaczy to, co skomplikowane.

 

http://www.klubznizek.pl/upload/1336650260zaklinacz_youtube.jpg

 

Lila
Byłam na seansie w Gdańsku i szczerze mogę polecić spektakl, zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Połączenie Pana Grzegorza z Publicznością nie do opisania. Na scenie odgrywając scenkę czułam się rewelacyjnie. Nawet mój partner po spektaklu powiedział, że nie żałuje, że poszedł ze mną, bo naprawdę bawił się świetnie; jednym słowem REWELACJA!


Dorota
Byłam na spektaklu Pana Grzegorza. Było naprawdę śmiesznie, ciekawie i prawdziwie. Wszystkim parom polecam skorzystanie z takiej formy przekazu odnośnie myślenia, rozumowania i odczuć płci przeciwnej. Czasami warto spojrzeć na wszystko z innej strony i pośmiać się z samego siebie.

 

Ewa

REWELACJA!!!! Tematyka dotyka bardzo ważnych punktów w każdym związku, a treść przedstawiona jest tak, że zrozumienie tego przychodzi lekko i płynnie. Świetny kontakt z publicznością - polecam wszystkim! A na dodatek uważam, że udział w takim seansie powinien być rekomendowany zamiast nauk przedmałżeńskich!!! Świetnie prowadzone, z humorem i charyzmą!!!

 

Jarek

Początkowo byłem negatywnie nastawiony do przedstawienia, ale ten show pokazał mi, jak zrozumieć, jak myśli kobieta, co jest istotne dla budowania mocnego związku. Polecam wszystkim spektakl, bo trzeba go zobaczyć.

GoBig Events
Centrum Kultury im. Jana Pawła II na Morenie
ul. Zofii Nałkowskiej 3
80-250 Gdańsk
54.359931 18.590401