Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


 • Masaż leczniczy ma działanie przeciwbólowe, zmniejsza napięcie mięśni i łagodzi stres!
 • Zabiegi polecane szczególnie w chorobach reumatycznych, neurologicznych i ortopedycznych!
 • Idealne rozwiązanie dla osób mających problem z kręgosłupem! Skutecznie uwolnij się od bólu!

 

 

Masaż jest jednym z najstarszych leków i najdoskonalszych kosmetyków. Z tego uspokajającego zabiegu warto skorzystać szczególnie, jeśli nasze ciało czasem odmawia nam posłuszeństwa. Zdecyduj się na leczniczy masaż z terapią manualną lub elementami elektropunktury i uwolnij się od bólu!

 • Kupon ważny do 31.05.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
 • 1 kupon = 40-minutowy masaż leczniczy częściowy do wyboru z: terapią manualną lub elementami elektropunktury.
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 512 97 15 11.
 • 1 osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Masaż leczniczy to zespół różnych zabiegów manualnych, które w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała, działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe i więzadła, a także, w postaci zmian odruchowych, na układ krążenia, nerwowy, wewnątrzwydzielniczy do narządów wewnętrznych włącznie. Masaż ten jest metodą leczenia zewnętrznych i wewnętrznych objawów, a także przyczyn choroby.

 

Masaż ma działanie:

 • przeciwbólowe,
 • polepsza odżywianie tkanek,
 • regeneruje mięśnie,
 • reguluje napięcie mięśniowe,
 • zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni,
 • zmniejsza tkankę tłuszczową,
 • przyspiesza przemianę materii,
 • uaktywnia przepływ krwi i limfy,
 • łagodzi stres, przynosi ulgę i odprężenie.

 

 

Terapia manualna jest formą szczególnej terapii stosowanej przy zaburzeniach narządów ruchu. Polega głównie na przywracaniu zaburzonej biomechaniki stawów (odblokowywanie ich), przy pomocy konkretnych technik mobilizacji oraz manipulacji i pracy na tkankach miękkich. Efektem jest przede wszystkim uśmierzenie bólu oraz zwiększenie zakresu ruchomości, prowadzące w końcowym etapie do całkowitego ustąpienia stanu zapalnego.

 

Elektropunktura - stosuje się w niej paczkowane impulsy szpilkowe o różnych polaryzacjach: bipolarne oraz unipolarne: dodatni, ujemny i naprzemienne. Zabieg pomaga w zaburzeniach energetycznych i aktywuje swobodny przepływ energii, podczas aktywacji doprowadzając w miarę możliwości do stanu prawidłowego (pośredniego pomiędzy nadmiarem i niedoborem). To jednocześnie określa czas stymulacji.
 

Osoba wykonująca zabiegi to technik-masażysta z wieloletnim doświadczeniem. Jest to osoba niewidoma, doskonale znająca anatomię ciała oraz wyczulona na dotyk, co sprawia, że nawet najbardziej nieśmiałe osoby poczują się w gabinecie komfortowo.

 

Misia

Profesjonalny masażysta, a do tego ciekawy człowiek. Terapia manualna, a w gratisie werbalna. Można się pośmiać i poważnie porozmawiać. Pomilczeć również można. Korzystałam z zabiegu malinowego i z masażu klasycznego. Na pewno będę tam wracać. Ładne i czyste pomieszczenia. Miła atmosfera.

 

Marzena

Pierwszy prawdziwy i fachowy masażysta, mój kręgosłup nigdy nie czuł się lepiej po żadnym masażu (nawet po rehabilitacjach). Pozdrawiam serdecznie, na pewno skorzystam ponownie.

 

Hubert

Absolutnie polecam!!! Kunszt, profesjonalizm, zachwyt to to, czego doświadczycie u Pana Romana. Gorąco polecam.

 

Anka

Jestem po złamaniu kompresyjnym kręgosłupa, od niedawna zaczęłam chodzić na masaże do Pana Romana, jestem zadowolona, bardzo mi pomógł, nie czuję bólu, jest profesjonalistą w swojej pracy. Kiedyś idąc na spacer musiałam odpoczywać, a teraz jest to zbędne dzięki Panu Romanowi, jestem mu za to wdzięczna. Atmosfera jest bardzo przyjemna i przyjazna. Pan Roman nawiązuje kontakt z pacjentem. Ma spore doświadczenie w swoim fachu. Śmiało mogę polecić ten gabinet, jak i masażystę. Ceny są przystępne, nie wygórowane!

Studio Masażu Spa-Med
ul. Bulońska 18
80-288 Gdańsk
tel. 512 97 15 11

otwarte: pon.-pt. 9-21, sob. 10-18


www.studiomasazuspa-med.pl
54.354956 18.578495