Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


 • Wyśmienita oferta dla poszukiwaczy wrażeń! Wykorzystaj sprawne oko i traf w sam środek tarczy!
 • Kultowy Kałasznikow, karabin M16 i Glock! Nie jest wymagane pozwolenie na broń, wystarczy, że masz ukończone 18 lat!
 • Doskonały pomysł na oryginalny prezent - idealna rozrywka dla mężczyzn i kobiet lubiących adrenalinę!

 

 

Do wyboru masz:

 • wynajęcie toru, 1 tarcza oraz 25 strzałów z karabinku sportowego KBKS za 35 zł zamiast 75 zł,
 • wynajęcie toru, 1 tarcza oraz 20 strzałów z pistoletu Glock 17 za 45 zł zamiast 100 zł,
 • wynajęcie toru, 3 tarcze oraz 30 strzałów: 10x pistolet Glock 17, 10x karabin AK 47, 10x karabin M16 za 89 zł zamiast 180 zł.

 

 

Wystrzałowa oferta dla poszukiwaczy silnych wrażeń - poczuj się jak James Bond! Idealna oferta zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet lubiących adrenalinę! To także świetny pomysł na oryginalny prezent!
 • Kupon ważny do 30.06.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
 • 1 kupon = wynajęcie toru, 1 tarcza oraz 25 strzałów z karabinku KBKS lub wynajęcie toru, 1 tarcza oraz 20 strzałów  pistoletu Glock 17 albo wynajęcie toru, 3 tarcze oraz 30 strzałów: 10x pistolet Glock 17, 10x karabin AK 47, 10x karabin M16.
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel.  534 510 000.
 • Osoby, które korzystają ze strzelnicy pierwszy raz lub nie korzystały z niej przez ostatni rok, zobowiązane są przejść szkolenie z posługiwania się bronią, w cenie 20 zł/osobę.
 • Osoby niepełnoletnie mogą korzystać ze strzelnicy pod opieką dorosłego opiekuna.
 • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Strzelanie z broni palnej to doskonała forma spędzania wolnego czasu, która rozwija praktyczne umiejętności, przysporzy mnóstwo pozytywnych emocji i już wkrótce może stać się Twoim największym hobby! Strzelnica Tarcza posiada 5 torów strzeleckich, wyposażonych w tarczociągi, a strzelanie statyczne odbywa się na dystansach 5, 10, 15, 20 i 25 metrów. Klienci mają do wyboru szeroki arsenał broni. Strzelanie poprzedzone jest szkoleniem instruktażowym, w trakcie strzelania czuwa instruktor.

 

Karabinek sportowy KBKS (broń 5,6 mm)  - małokalibrowa broń strzelecka, przeznaczona do szkolenia żołnierzy i w celach sportowych. Wykonywana jako broń jednostrzałowa lub powtarzalna. Obecnie najpopularniejsza broń na wyposażeniu polskich strzelnic ćwiczebnych.

 

Glock 17 (broń 9 mm) - jeden z najskuteczniejszych modeli pistoletów dostępnych na świecie. Stał się pierwszą nowoczesną bronią zachodnią wprowadzoną w większej liczbie na wyposażenie polskiej Policji. Jedna z najpopularniejszych broni krótkich, do 2004 sprzedano łącznie, w 100 krajach, około 2,5 miliona pistoletów tego typu.

 

AK 47 - to nic innego, tylko kultowy radziecki karabin automatyczny Kałasznikow. Jest to najbardziej popularna broń długa na świecie, trafiła w sumie na uzbrojenie 55 armii i ugrupowań partyzanckich. O jego wyjątkowości w masowej kulturze świadczy fakt, iż znalazł się on na godle i fladze Mozambiku oraz fladze Hezbollahu.

 

M16 - amerykański karabinek automatyczny, z modyfikacjami istniejący od ponad półwiecza. Do dziś wyprodukowano "zaledwie" 10 milionów sztuk tej broni, a używa jej 27 krajów, w tym tak elitarne jednostki, jak Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych czy US Marines. Jeden z najpopularniejszych karabinów na świecie.


Nie jest wymagane pozwolenie na broń - wystarczy, że masz ukończone 18 lat i okażesz dokument tożsamości! Osoby niepełnoletnie mogą korzystać ze strzelnicy pod nadzorem dorosłego opiekuna.

 

Poczuj prawdziwą adrenalinę i zdobądź nowe umiejętności!

 

Daniel

Polecam nową strzelnicę, profesjonalni instruktorzy i super warunki. Dodatkowo duży wybór broni.

 

Aleksandra

Serdecznie wszystkim polecam. Zdecydowanie miejsce do ponownego odwiedzenia.

 

Michał

Polecam wszystkim. Blisko centrum, fajny wybór broni i kompetentna obsługa. Na pewno jeszcze skorzystam.

 

Artur

W stu procentach mogę polecić to miejsce wszystkim, którzy szukają jakiejś ciekawej rozrywki. Pełen profesjonalizm i adrenalinka gwarantowana.

Strzelnica Tarcza
ul. Źródło Marii 45A
81-574 Gdynia
tel. 534 510 000

czynne: pon.-ndz. 12-21

www.tarcza-gdynia.pl
54.460649 18.48598