Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


 • Wyśmienita oferta dla poszukiwaczy wrażeń! Wykorzystaj sprawne oko i traf w sam środek tarczy!
 • Szkolenie instruktażowe w cenie! Nie jest wymagane pozwolenie na broń, wystarczy, że masz ukończone 18 lat!
 • Doskonały pomysł na oryginalny prezent - idealna rozrywka dla mężczyzn i kobiet lubiących adrenalinę!

 

 

Do wyboru masz:

 • wynajęcie toru, 2 tarcze, jeden rodzaj broni oraz 25 sztuk amunicji 5,6 mm (Smith&Wesson M&P15, GSG Firefly, CZ P-07 Kadet) za 35 zł zamiast 70 zł,
 • wynajęcie toru, 2 tarcze, jeden rodzaj broni oraz 20 sztuk amunicji 9 mm (Glock 17, Glock 19, Beretta APX, CZ-83, CZ P-09, H&K SFP9) za 45 zł zamiast 95 zł,
 • wynajęcie toru, 2 tarcze, 3 rodzaje broni oraz 45 sztuk amunicji: 30 x Glock (17 lub 19), 10 x AK 47 Kałasznikow, 5 x strzelba (Mossberg lub KHAN A-Tac) za 150 zł zamiast 270 zł.

 

 

Wystrzałowa oferta dla poszukiwaczy silnych wrażeń - poczuj się jak James Bond! Idealna oferta zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet lubiących adrenalinę! To także świetny pomysł na oryginalny prezent!
 • Kupon ważny do 15.09.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
 • 1 kupon = wynajęcie toru, 2 tarcze oraz 25 sztuk amunicji 5,6 mm (Smith&Wesson M&P15, GSG Firefly, CZ P-07 Kadet) lub 20 sztuk amunicji 9 mm (Glock 17, Glock 19, Beretta APX, CZ-83, CZ P-09, H&K SFP9) albo 45 sztuk amunicji: 30 x Glock (17 lub 19), 10 x AK 47 Kałasznikow, 5 x strzelba (Mossberg lub KHAN A-Tac).
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja (w godz. 14-22) - tel. 665 566 997. Rezerwacje na weekendy są dostosowywane do harmonogramu strzelań.
 • Opcja nr 3 przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
 • W opcji nr 1 i 2 osoby niepełnoletnie mogą korzystać ze strzelnicy pod opieką dorosłego opiekuna. Wymagane jest ukończenie 12 lat lub wzrost min. 140 cm.
 • 1 osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów, przy czym podczas jednej wizyty 1 osoba może wykorzystać 2 kupony.

 

Strzelanie z broni palnej to doskonała forma spędzania wolnego czasu, która rozwija praktyczne umiejętności, przysporzy mnóstwo pozytywnych emocji i już wkrótce może stać się Twoim największym hobby! Strzelnica DSTeam posiada 5 torów strzeleckich, wyposażonych w tarczociągi, a strzelanie statyczne odbywa się na dystansach 5, 10, 15, 20 i 25 metrów. Klienci mają do wyboru szeroki arsenał broni. Strzelanie poprzedzone jest szkoleniem instruktażowym, w trakcie strzelania czuwa instruktor.

 

Broń małokalibrowa (5,6 mm) do wyboru:

 • Smith&Wesson M&P15 - półautomatyczny karabinek, przeznaczony głównie do użytku jednostek policyjnych oraz wojskowych (M&P - Military and Police). Obecnie na wyposażeniu jednostek policji np. w Las Vegas.
 • GSG Firefly - lekki pistolet do sportowego treningu. Boczny zapłon gwarantuje przyjemny i delikatny odrzut, dzięki czemu jest to świetna broń do dłuższego treningu lub dla początkującego strzelca.
 • CZ P-07 Kadet - pistolet o bardzo nowoczesnej budowie, opartej na polimerowym szkielecie ze stalowym zamkiem. Pistolet wykonany z wysokiej jakości materiałów, został wdrożony do produkcji po latach testów przeprowadzanych we współpracy z wojskiem i służbami.

 

Broń 9 mm (pistolety) do wyboru:

 • Glock 17 i Glock 19 - stały się pierwszą nowoczesną bronią zachodnią wprowadzoną w większej liczbie na wyposażenie polskiej Policji. Jedna z najpopularniejszych broni krótkich na świecie, do 2004 sprzedano łącznie, w 100 krajach, około 2,5 miliona pistoletów tego typu.
 • CZ-83 - starannie dopracowany, czechosłowacki pistolet samopowtarzalny, wprowadzony do użytku w 1982 roku jako broń służbowa, przystosowany do strzelania standardową wówczas w Układzie Warszawskim amunicją 9 mm x 18 Makarowa.
 • Beretta APX - należy do rodziny pistoletów półautomatycznych, które zostały stworzone z myślą o wojsku, grupach operacyjnych, a także do użytku cywilnego. Nowość na polskim rynku, została zaprojektowana przede wszystkim tak, by zapewnić niezawodność i komfort użytkownikowi.
 • CZ P-09 - najnowszy model pistoletu, swoim wyglądem przypominający udany model CZ P-07. Zaprojektowany został przy współpracy z wieloma przedstawicielami służb mundurowych z całego świata. Przy jego tworzeniu szczególną uwagę skupiono na ergonomii i komforcie strzelca.
 • H&K SFP9 - najnowszy, bezkurkowy pistolet firmy Heckler & Koch. Doskonałe właściwości spustu wspierają maksymalną dokładność podczas szybkich sekwencji oddawania strzału. Jest to europejski odpowiednik amerykańskiego modelu VP9.

 

AK 47 Kałasznikow - najpopularniejsza broń długa na świecie, trafiła w sumie na uzbrojenie 55 armii i ugrupowań partyzanckich. O jego wyjątkowości w masowej kulturze świadczy fakt, iż znalazł się on na godle i fladze Mozambiku oraz fladze Hezbollahu.

Mossberg - strzelba powtarzalna (shotgun) konstrukcji amerykańskiej. Zaprojektowana i skonstruowana została przez firmę O.F. Mossberg & Sons, głównie do użytku armii oraz jednostek policji. Broń została stworzona w połowie lat 70. XX wieku.

KHAN A-Tac - prosta konstrukcyjnie i pewna w działaniu strzelba bojowa typu  "pump action" (shotgun). Przeznaczona do strzelania kulami i grubym śrutem. Jej znakiem szczególnym jest dwukrotnie szybszy proces przeładowania niż w innych strzelbach tego typu.

 


Nie jest wymagane pozwolenie na broń - wystarczy, że masz ukończone 18 lat i okażesz dokument tożsamości! Osoby niepełnoletnie mogą korzystać ze strzelnicy pod opieką dorosłego opiekuna.

 

Poczuj prawdziwą adrenalinę i zdobądź nowe umiejętności!


Dariusz
Fajna nowa strzelnica, wszystko czyste, porządne. Obsługa bardzo miła, przystępna, bez spiny. Polecam i sam na pewno będę tam zaglądał.


Agnieszka
Rewelacyjne miejsce. Bardzo miła obsługa. Bakcyl załapany, więc na pewno będę tam gościć nie raz. Polecam!


Paweł
Bardzo fajna strzelnica. Byłem pierwszy raz na takim obiekcie. Bardzo fajna ekipa, zarówno na recepcji, jak i na samej strzelnicy. Super podejście do sprawy. Na pewno wrócę i będę polecać znajomym.

 

Radek
Byliśmy dzisiaj. Zabrałem dwóch nowicjuszy, w tym piękniejszą połowę. Obu tak się spodobało, że już pytają kiedy pojedziemy znowu. Dobrze przygotowane stanowiska, bogaty arsenał kalibrów, wygodny dojazd, ale co najważniejsze - świetna, energiczna, nie spięta jak podczas musztry ekipa. Polecam każdemu, kto do tej pory miał stracha. Panowie zabierajcie Panie - lub na odwrót. Raz spróbują i bakcyla złapią. Moja złapała.

Strzelnica DSTeam
ul. Chałubińskiego 31
80-807 Gdańsk
tel. 665 566 997

czynne: pon.-pt. 14-22,
sob. 12-22, ndz. 12-20


www.dsteam.pl

54.339859 18.61918