Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


  • Poznaj moc bielszego uśmiechu! Natychmiast zauważalny efekt wybielania!
  • Zabieg z użyciem lampy Beyond! Polecany palaczom, osobom pijącym dużo kawy, herbaty i soków barwiących!
  • Metoda w stu procentach bezpieczna nawet dla wrażliwych zębów! Nie podrażnia nerwów i nie uszkadza szkliwa!

 

 


White&Beauty to największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w laserowym wybielaniu zębów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Potwierdzić może to wiele wyróżnień zdobytych przez firmę, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz ponad 20.000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty w ostatnich latach.

 

http://www.klubznizek.pl/upload/1395053047white.png

  • Kupon ważny do 21.10.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = zabieg wybielania zębów akceleratorem halogenowym.
  • Zabieg wybielania trwa 3 x 15 minut.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja z podaniem kodu kuponu: tel. 576 163 401.
  • W przypadku nieodwołania wizyty z min. 24 godzinnym wyprzedzeniem, kupon uznaje się za wykorzystany.
  • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Dzięki rewolucyjnej formule preparatów do wybielania oraz najnowocześniejszym urządzeniom jakie są dostępne na rynku, wybielanie zębów w White & Beauty daje natychmiastowe efekty. Żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu akceleratora przez 15 minut - proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty. Akcelerator emituje bardzo silne niebieskie światło o wysokiej częstotliwości oraz dużej długości fali. Światło to jest całkowicie bezpieczne, dzięki nowoczesnemu układowi optycznemu oraz specjalistycznym światłowodom. Filtrują one szkodliwe promieniowania ultrafioletowe oraz światło podczerwone.

Specjalna formuła preparatu używanego w White & Beauty powoduje błyskawiczne utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów nawet o 14 tonów w ciągu jednej wizyty. Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Dzięki innowacyjnej formule żelu nie zawierającego nadtlenku wodoru, zabieg jest w pełni bezpieczny dla szkliwa.

Zabieg jest szczególnie polecany osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych. Podczas zabiegu personel dokładnie wytłumaczy, jak dbać o zęby, żeby jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.


Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, nowotwór skóry, epilepsja, astma, niezaleczone ubytki w zębach od 1 do 5.


 

 

Poznaj moc bielszego uśmiechu!


Milena
Bardzo polecam, miła obsługa i jednym słowem wszystko profesjonalnie!

 

Marta
Szok! Wybielone o 10 odcieni! Obsługa rewelacja! Przyjemny zabieg. Wrócę tu na utrwalanie na 100%! Nie sądziłam, że będą aż takie efekty!


Ewa
Jestem zachwycona obsługą i jakością wykonywanych usług. Gorąco polecam:)


Justyna
Wspaniałe efekty i przesympatyczna obsługa! Gorąco polecam! :)

Gabinet White&Beauty
Chmielna 95A/1A
80-748
Gdańsk
tel. 576 163 401


czynne: pon.-pt. 10-20, sob. 10-17

www.wybielaniezebow-gdansk.pl

54.346747 18.656752