Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


 • Profesjonalny zakład fotograficzny w centrum Gdańska! Niech Twoje zdjęcia staną się Twoją wizytówką!
 • Wybrane zdjęcia do dokumentów: legitymacyjne, paszportowe, dowodowe, do prawa jazdy lub wizowe!
 • Połączenie umiejętności fotografów z doskonałym sprzętem gwarantuje zdjęcia najwyższej jakości!

 

 

 
Prawo jazdy, dowód osobisty, paszport, legitymacja, wiza - każdy z tych dokumentów wymaga przygotowania zdjęcia wcześniej i do tego w odpowiednim wymiarze. Skorzystaj z wyjątkowej oferty Art Studio New Look! Niech Twoje zdjęcia staną się Twoją wizytówką!
 • Kupon ważny do 21.10.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
 • 1 kupon = komplet 4 zdjęć do dokumentów w formacie 3,5 x 4,5 cm lub mniejsze (do legitymacji, paszportu, dowodu osobistego lub prawa jazdy) albo komplet 2 zdjęć do wizy USA.
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 58 340 60 86.
 • W cenie kuponu możliwość wykonania makijażu. Chęć skorzystania z usługi należy zaznaczyć przy rezerwacji terminu.
 • Możliwość dojazdu do Klienta na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu za dodatkową opłatą - szczegóły ustalane telefonicznie.
 • Oferta dotyczy 1 wybranego ujęcia.
 • 1 osoba może nabyć 2 kupony, a wykorzystać może 1 kupon.

 

Art Studio New Look to firma z długoletnim doświadczeniem na najwyższym poziomie! Szybko docenisz zalety studia fotograficznego, w którym pracują prawdziwi fachowcy. Połączenie umiejętności fotografów z doskonałym sprzętem zaowocuje zdjęciami najwyższej jakości, którymi będziesz się cieszyć przez długi czas. Twoje zdjęcia staną się Twoją wizytówką!
 
Z kuponem możesz wykonać 4 sztuki dowolnie wybranego typu zdjęć do dokumentów w formacie 3,5 x 4,5 cm (lub mniejszym):
 • legitymacyjne,
 • dowodowe,
 • paszportowe,
 • do prawa jazdy,
 • wizy USA (2 sztuki).

 

W cenie kuponu możliwość wykonania profesjonalnego makijażu dla Pań gratis!

 

Z kuponem Klubu Zniżek skorzystać możesz także z wyjątkowej usługi dojazdu fotografów pod wskazany adres na terenie całego Trójmiasta, aby zrobić zdjęcia do dokumentów w domu - taka możliwość jest idealnym rozwiązaniem dla osób starszych, chorych lub niepełnosprawnych. Opłata za dojazd ustalana jest indywidualnie.

 

Magda
Witam wszystkie Panie, które szukają studia fotograficznego z gratisową usługą makijażu do dokumentów (tak, dokumentów, jak np. dowód osobisty). Panów też, choć pewnie bez opcji malowania (chyba, że chcecie, Wasza wola). Chciałam mieć nareszcie ładne zdjęcie do dowodu. I znalazłam! Z efektu jestem absolutnie zadowolona, wreszcie piękne zdjęcie do dowodu osobistego i prawka, gdzie zalety mojej twarzy są wyeksponowane. Co do Pana fotografa - spokojnie i nie inwazyjnie ustawił moją postawę tak, aby się nie garbić i twarz tak, że moja szyja też ładnie wyszła. Tak że serdecznie, szczerze polecam!

Ania
Robiłam w tym studiu sesję zdjęciową i jestem bardzo zadowolona ze zdjęć! Szczerze polecam, profesjonalne podejście, luźna atmosfera, widać, że Fotografowi oraz Pani, która również pomaga przy sesji zależy na tym, aby klientka miała zdjęcia jakich oczekuje (dodatkowo obecność kobiety uważam za dużżyy plus, gdyż nie jest to tak krępujące, jak pozowanie przed samym mężczyzną ;) ) Moje oczekiwania zostały spełnione, mam piękną pamiątkę i o to mi chodziło :) szybki kontakt mailowy ze studiem w sprawie obróbki zdjęć. Tak że polecam każdemu, kto chce zrobić sobie fajny prezent :)

Art Studio New Look
ul. Matejki 8/1
(wejście od ul. Sobótki)
80-232 Gdańsk-Wrzeszcz
tel. 58 340 60 86, 501 744 078


godz. otwarcia:
pon.-pt. 9-18, sob. 10-14


www.new-look.com.pl
54.375405 18.60997