Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


  • Nauka prawidłowego zachowania w sytuacjach zagrożenia życia! Na zakończenie egzamin oraz certyfikat!
  • Szkolenie dla każdego, bez względu na wiek! Część teoretyczna, praktyczna oraz scenariusze zdarzeń!
  • Nie bój się i nie czekaj aż ktoś inny zareaguje! Naucz się prostego algorytmu ratownictwa i działaj!

 

 

W Polsce każdego roku umiera kilka tysięcy osób tylko dlatego, że świadkowie zdarzenia nie potrafią udzielić pierwszej pomocy przed przybyciem pogotowia ratunkowego. Nie bój się i nie czekaj, aż ktoś inny zareaguje! Naucz się prostego algorytmu ratownictwa i działaj! Kurs pierwszej pomocy to szkolenie dla każdego, bez względu na wiek!

  • Kupon ważny do 21.10.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = 2-dniowy (8-godzinny) Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla 1 osoby, zakończony egzaminem oraz uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu Emergency First Response.
  • Zajęcia odbywają się w 4-osobowych grupach.
  • Kupon upoważnia do 10% zniżki na kolejny kurs - Emergency First Response -  Care for Children.
  • Konieczna rezerwacja terminu - tel. 58 629 58 07 lub 608 637 224.
  • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej (EFR - Emergency First Response) – to nauka zasad reagowania, wykorzystywanych przez profesjonalnych ratowników medycznych w trakcie udzielania pomocy poszkodowanym. Na kursie poznasz skrót: „ABCD’S” i zobaczysz, jak sprawnie będzie on pomagał w postępowaniu podczas akcji ratunkowej, pokazując kolejne czynności tak, aby w prawidłowy sposób pomagać we właściwym czasie.

 

Każdy zainteresowany może zostać uczestnikiem kursu, nie są wymagane żadne certyfikaty. Nie ma również minimalnej granicy wiekowej - w kursie mogą brać udział zarówno dzieci, jak i dorośli, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy i komu wiedza o ratowaniu ludzkiego życia może się przydać. Zajęcia odbywają się w 4-osobowych grupach.

Kurs podzielony jest na trzy części: teoretyczną, praktyczną oraz scenariusze zdarzeń. Przy pomocy podręcznika możesz samodzielnie przyswoić wiedzę teoretyczną i zapoznać się z ćwiczeniami praktycznymi. Samodzielna nauka pozostawia więcej czasu na rozwijanie umiejętności praktycznych. Zajęcia praktyczne prowadzone są w małych grupach, aby każdy uczestnik wykonał samodzielnie wszystkie wymagane elementy.

Po upewnieniu się, że procedury są Ci znane, przećwiczone zostaną scenariusze różnych zdarzeń, które mogą wystąpić w codziennym życiu. Najważniejsze są pierwsze minuty, w których Pogotowie Ratunkowe nie zawsze jest w stanie przybyć.

Kurs trwa 2 dni (8 godzin) i kończy się egzaminem oraz wydaniem międzynarodowego certyfikatu Emergency First Response.

Centrum Nurkowe Gdynia Dive
ul. Szarych Szeregów 3
81-471 Gdynia
tel. 58 629 58 07 lub 608 637 224

godz. otwarcia: codziennie 10-18

biuro@gdyniadive.pl
www.gdyniadive.pl
54.493369 18.549232