Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 

Ta oferta już się skończyła, ale mamy dla Ciebie inne okazje, które mogą Cię zainteresować:


 • Znajdź się w centrum ekscytujących wydarzeń i poczuj się jak główny bohater filmu!
 • Rozrywka przyszłości w najlepszym wydaniu! Obraz 3D i dźwięk digital surround to za mało!
 • Wiatr, woda, zapach, ogień, dym, ruchome fotele - niesamowite efekty tylko w kinie 6D!
 • W każdy poniedziałek od godziny 15.00 z jednym biletem zobaczysz aż dwa filmy!

 

 

Kino 6D to miejsce, w którym odbierasz film wszystkimi zmysłami. Oprócz stereoskopowego obrazu 3D, rzucanego z dwóch rzutników naraz, dostaniesz sporą dawkę efektów zewnętrznych, takich jak fotele osadzone na ruchomej platformie poruszającej się we wszystkich płaszczyznach, a do tego woda, wiatr, zapach, dym, śnieg, powiewy na twarz i efekt ognia! Tutaj znajdziesz się w samym sercu wydarzeń i staniesz się aktywnym uczestnikiem seansu filmowego!

 • Kupon ważny do 21.10.2012 r. Kupon ważny już dzień po zakupie.
 • 1 kupon = 1 bilet na dowolny seans w Cinema 6D.
 • Promocje można łączyć - np. w każdy poniedziałek od godziny 15.00 1 kupon = 2 filmy.
 • Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana.
 • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 

W kinie Cinema 6D masz do wyboru kilka niesamowitych filmów, zarówno animowanych, jak i fabularnych z gwiazdami polskiego kina i Hollywood:

 

 1. 4:13 do Katowic - film akcji z Robertem Więckiewiczem w roli głównej, opowiadający historię mężczyzny, który w akcie zemsty planuje zabić człowieka.
 2. Sparrow - grupa nastoletnich przyjaciół wyjeżdża na weekendowy wypad pod namiot do lasu. Jednak miejsce, do którego się wybrali, okazuje się być urzeczywistnieniem koszmaru...
 3. Śmiercionośny Express - jak pokonać szaleńca, który za pomocą broni nuklearnej chce doprowadzić do globalnego konfliktu?
 4. Przygody Małej Gwiazdki - gdzieś w dalekim zakątku wszechświata ciocia Kometa opowiada małej Gwiazdeczce o pięknej planecie Ziemi. Zachęcona tymi opowieściami odważna Gwiazdka postanawia wyruszyć w pełną przygód podróż.

 

Repertuar i zapowiedzi znajdziesz tutaj.

 

Kino 6D to wyjątkowa rozrywka dla każdego, od najmłodszych po najstarszych!

Przekonaj się, jaka to frajda!

 

Kamila

Byłam wczoraj na seansie z młodszą siostrą (10lat) i nie żałuję. To jednak coś innego, niż w zwykłym kinie, nawet 3D i myślę, że warto spróbować, zobaczyć i przekonać się na własną rękę. Siostra była zachwycona bez dwóch zdań, pewnie jeszcze kiedyś mnie wyciągnie na kolejny seans ;) Dla niej to była atrakcja miesiąca. A dla mnie też jakaś miła odmiana.

 

Tomasz K. z rodziną

Muszę przyznać, że komfort w kinie jest bardzo dobry. Obsługujący mnie przy kasie bardzo miły i przyjaźnie do mnie nastawiony. Wszystko mi wytłumaczył i zachęcił do obejrzenia filmu, potrafił mi dokładnie powiedzieć, czym się różni 3D od 6D.

 

Monika

Musze przyznać, że jakość kina bardzo dobra. Film dokładnie taki, jak nam powiedziano. Pełen niespodzianek :) Polecamy innym spróbować czegoś nowego.

East Pictures Cinema 6D
ul. Obrońców Wybrzeża 1
(Galeria Przymorze)
80-398 Gdańsk
tel. 58 778 0000

otwarte: codziennie 10-21


www.6d.eastpictures.pl
54.40947 18.592118