Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację 


  • 100% bawełny - idealna miękkość i delikatność, która otuli Twoją skórę po relaksującej kąpieli czy energetycznym prysznicu!
  • Uniwersalny rozmiar: 140x70 cm oraz trzy kolory do wyboru: biały, brązowy i żółty! 
  • Kup tyle, ile potrzebujesz - wysyłka kurierska w stałej cenie, niezależnie od liczby zakupionych ręczników!

 

 

 

Dla kobiet, mężczyzn, a także dla dzieci - większych i tych całkiem małych! Idealnie miękkie, bawełniane ręczniki to zakup, który zadowoli nawet najbardziej wymagających! A żeby się nie myliły - do wyboru są aż trzy kolory!

  • Adres do wysyłki podaje się podczas procesu kupowania, po wyborze koloru.
  • Płatność za przesyłkę dokonywana jest równocześnie z płaceniem za towar.
  • Przesyłka realizowana jest przez firmę kurierską, czas dostawy wynosi od 2 do 4 dni roboczych.
  • 1 osoba może nabyć dowolną liczbę ręczników.

 

Po gorącej, relaksującej kąpieli i po szybkim, energetyzującym prysznicu - żadna skóra nie lubi szorstkich, nieprzyjemnych w dotyku niespodzianek! Ręcznik powinien być miękki, delikatny, chłonny i funkcjonalny! Tym samym idealnie nada się dla każdego. Zadowoleni będą zwłaszcza najmłodsi członkowie rodziny. Może od teraz koniec kąpieli nie będzie powodem do narzekania...?

 

 

Kup ich tyle, ile potrzebujesz! Przesyłka kurierska nie będzie droższa, a przynajmniej nikomu w domu się nie pomylą, bo do wyboru są aż trzy kolory:

 

 

http://www.klubznizek.pl/upload/1353497734zolty.jpg http://www.klubznizek.pl/upload/1350394386bialy.jpg http://www.klubznizek.pl/upload/1350394411brazowy.jpg

 

 

http://www.klubznizek.pl/upload/1350399070KOTEK.jpg

 

Nitka

Super miękki ręcznik! Przyjemny w dotyku. Sprawdza się to szczególnie, gdy rano biorę szybki prysznic, po którym muszę jeszcze szybciej się wytrzeć! :) Polecam!

 

Zuza

Kupiłam dwa dla mojego dwulatka. Jeden od razu przygarnął jego 30 lat starszy ojciec ;) Także przyjęło się, że w moim domu używają ich mężczyźni...

 

Marcin

Dobry, miękki ręcznik. Bez udziwnień, zbędnych wzorów itp. Do domu i na plażę, a jak się nachlapie, to wodę z kafelek też zbiera całkiem całkiem :) 

Klub Zniżek Sp. z o.o.

Infolinia: 801 055 230 lub 58 712 62 89
kontakt@klubznizek.pl