Poniedziałek, 23 lipca 2012

Prezent na każdą okazję! 
Krawat? A może perfumy? Ale czy tego już aby nie było...? Zaskocz innych ciekawym prezentem!
 
Twój najlepszy kolega ma urodziny, a Ty znowu nie wiesz, co mu kupić? Zbliżają się imieniny taty i obawiasz się, że kolejny krawat do kolekcji niekoniecznie go zachwyci? Twoja dziewczyna daje Ci delikatnie do zrozumienia, że zbliża się Wasza rocznica i chciałaby dostać coś więcej niż bukiet róż? Wciąż zabiegani, przytłoczeni codziennymi obowiązkami, często o ważnych datach przypominamy sobie w ostatniej chwili. Jak uniknąć chodzenia po sklepach i szukania podarunku dla bliskiej Ci osoby, kiedy w dodatku nic oryginalnego nie przychodzi Ci do głowy? Kwiaty, czekoladki, wino - ile razy to już było?
 
Właśnie z myślą o Was stworzyliśmy w naszym serwisie nowy dział z prezentami! I to nie byle jakimi. Idealny prezent to taki, który nie zakurzy się na półce i dzięki któremu zostaniemy zapamiętani. Dlatego też chcemy Wam zaproponować niezwykłe prezenty w postaci przeżycia przygody, spełnienia marzeń, czy rozwijania pasji (i to za mniej niż połowę ceny, oczywiście!). W tym tygodniu przedstawiamy 4 oferty: lot na paralotni, sesję zdjęciową, szkolenie z przygotowywania sushi oraz warsztaty makijażu!*
 
A może napiszecie nam, jakie wymarzone prezenty chcielibyście znaleźć na naszej stronie? Weźmiemy pod uwagę wszystkie Wasze sugestie :) Być może z nami spełnicie marzenia swoje i Waszych bliskich, nie naruszając przy tym stanu swojego portfela!


* zob.
 www.klubznizek.pl/prezenty

Wtorek, 19 grudnia 2017

Prezenty Last Minute


Środa, 23 sierpnia 2017

„Węgierskie morze” – Balaton


Każdy, kto słyszał o Balatonie zapewne wie, że to jest nie tylko największe jezioro w południowo-zachodnich Węgrzech, ale również największe w całej Europie Środkowej. Co ciekawe, jego nazwa wzięła się od słowiańskiego rdzenia boltьno(-je ezero), które oznacza „błotne (jezioro)”.Węgrzy, nie mający przecież dostępu do morza, mogą się pocieszyć tym niesamowitym jeziorem o lazurowej tafli, jakim jest Balaton.

...czytaj dalej

Czwartek, 18 maja 2017

Władysławowo – atrakcyjne miasto na polskim wybrzeżu


Miejscowość położona w najlepszym miejscu na letni wypoczynek, zaledwie 50 kilometrów od Trójmiasta, 33 kilometry od Helu oraz w pobliżu innych kurortów nadmorskich. Świetna lokalizacja, malownicze widoki oraz niskie ceny pobytów to sekret, dzięki któremu to miejsce zawdzięcza niesłabnące zainteresowanie urlopowiczów, nie tylko z Polski.

 

...czytaj dalej

Piątek, 28 kwietnia 2017

Co słychać w Jastrzębiej Górze?


Zbliża się upragniony weekend majowy, po nim jednak warto zastanowić się nad letnim odpoczynkiem, ponieważ do wakacji zostało tak na prawdę niewiele czasu. Wobec tego przygotowaliśmy dla Was artykuł z ofertami na dwa pobyty w malowniczej Jastrzębiej Górze oraz kilka informacji odnośnie tej miejscowości. To idealne propozycje dla osób, które nie zaplanowały sobie jeszcze urlopu lub wakacji, chcących spędzić je nad polskim morzem.
...czytaj dalej