Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację Przelewy on-line


Po wybraniu swojego banku zostaniesz przekierowany do systemu PayU. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System PayU wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę Klubu Zniżek, a Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji. Za pomocą przelewów on-line możesz dokonać płatności z następujących banków:

Karty


Akceptujemy karty MasterCard i Visa. Po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Dane Twojej karty kredytowej są przesyłane za pomocą bezpiecznego szyfrowania SSL. W przypadku rezygnacji z zakupu, kwota zostanie przelana z powrotem na rachunek Twojej karty kredytowej.


Przelew tradycyjny


Po złożeniu zamówienia należy dokonać wpłaty na nasz rachunek bankowy:


Klub Zniżek sp. z o. o.
Gdański Park Naukowo-Technologiczny
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
Nr rachunku bankowego: 30 1140 2017 0000 4102 1286 2553


Aby ułatwić nam zidentyfikowanie wpłaty, prosimy o wpisanie w tytule przelewu wyłącznie numeru faktury proforma. Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie będzie natychmiast przekazane do realizacji. Przelew tradycyjny nie jest dostępny przy zakupie kuponów.


Płatność punktami


Jeżeli chcesz opłacić zamówienie Punktami Premiowymi, odpowiednia liczba Punktów Premiowych jest pobierana z Twojego konta, a zamówienie przekazywane jest do realizacji bez konieczności dokonywania opłaty środkami pieniężnymi. W przypadku nie posiadania wystarczającej liczby Punktów Premiowych, kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o wartość posiadanych Punktów Premiowych.Kontakt z Klubem Zniżek

801 055 230
58 712 62 89 (z tel. kom.)
kontakt@klubznizek.pl

Dla firm

801 055 230
58 732 70 71
wspolpraca@klubznizek.pl