Czwartek, 1 sierpnia 2013

Zagadka filmowa


Dziś mała zagadka filmowa!

Pewnie zgadniecie szybko, wielu z Was pamięta jeszcze ten film...
Co prawda nie był może wysokich lotów i nie miał zbyt ambitnego przekazu, ale potrafił rozbawić i przyciągał miliony widzów przed telewizory.
Bohaterowie w każdym odcinku spuszczali manto kilku złym typkom, ocierali się o śmierć, ale nikogo nie zabijali, a sami też wychodzili zawsze bez szwanku...

Wiecie już jaki to film? Dla podpowiedzi popatrzcie na to auto...


Czekamy na poprawne odpowiedzi (wpisujcie w komentarzach poniżej).
Rozlosujemy dziś wśród Was małą nagrodę, 3 dyszki na dowolne wydatki w Klubie Zniżek!

Wtorek, 19 grudnia 2017

Prezenty Last Minute


Środa, 23 sierpnia 2017

„Węgierskie morze” – Balaton


Każdy, kto słyszał o Balatonie zapewne wie, że to jest nie tylko największe jezioro w południowo-zachodnich Węgrzech, ale również największe w całej Europie Środkowej. Co ciekawe, jego nazwa wzięła się od słowiańskiego rdzenia boltьno(-je ezero), które oznacza „błotne (jezioro)”.Węgrzy, nie mający przecież dostępu do morza, mogą się pocieszyć tym niesamowitym jeziorem o lazurowej tafli, jakim jest Balaton.

...czytaj dalej

Czwartek, 18 maja 2017

Władysławowo – atrakcyjne miasto na polskim wybrzeżu


Miejscowość położona w najlepszym miejscu na letni wypoczynek, zaledwie 50 kilometrów od Trójmiasta, 33 kilometry od Helu oraz w pobliżu innych kurortów nadmorskich. Świetna lokalizacja, malownicze widoki oraz niskie ceny pobytów to sekret, dzięki któremu to miejsce zawdzięcza niesłabnące zainteresowanie urlopowiczów, nie tylko z Polski.

 

...czytaj dalej

Piątek, 28 kwietnia 2017

Co słychać w Jastrzębiej Górze?


Zbliża się upragniony weekend majowy, po nim jednak warto zastanowić się nad letnim odpoczynkiem, ponieważ do wakacji zostało tak na prawdę niewiele czasu. Wobec tego przygotowaliśmy dla Was artykuł z ofertami na dwa pobyty w malowniczej Jastrzębiej Górze oraz kilka informacji odnośnie tej miejscowości. To idealne propozycje dla osób, które nie zaplanowały sobie jeszcze urlopu lub wakacji, chcących spędzić je nad polskim morzem.
...czytaj dalej