Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 Zamknij informację Przelewy on-line


Po wybraniu swojego banku zostaniesz przekierowany do systemu PayU. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System PayU wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę Klubu Zniżek, a Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji. Za pomocą przelewów on-line możesz dokonać płatności z następujących banków:

Karty


Akceptujemy karty MasterCard i Visa. Po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Dane Twojej karty kredytowej są przesyłane za pomocą bezpiecznego szyfrowania SSL. W przypadku rezygnacji z zakupu, kwota zostanie przelana z powrotem na rachunek Twojej karty kredytowej.Płatność punktami


Jeżeli chcesz opłacić zamówienie Punktami Premiowymi, odpowiednia liczba Punktów Premiowych jest pobierana z Twojego konta, a zamówienie przekazywane jest do realizacji bez konieczności dokonywania opłaty środkami pieniężnymi. W przypadku nie posiadania wystarczającej liczby Punktów Premiowych, kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o wartość posiadanych Punktów Premiowych.