Czwartek, 22 listopada 2012

Zakupy w sieci na plus?


Już od paru ładnych tygodni czekoladowe Mikołaje atakują nas ze sklepowych półek. I mimo że do tej typowej zimy, która wszystkim kojarzy się z Wigilią, Bożym Narodzeniem i następującym po nich Sylwestrem, został jeszcze ponad miesiąc, to sezon na zakupy rozpoczął się na dobre! Girlandy, choinki, bombki, nawet ozdobny papier prezentowy - wszystko kusi nowością, świeżością i świątecznym zapachem! Czy to już czas na wielkie zakupy...?

 
Czemu nie! Zaczynając przygotowania do świąt teraz na pewno uda nam się uniknąć bieganiny na tydzień przed! A i o prezenty łatwiej, gdy mamy czas na zastanowienie i ewentualny okres oczekiwania na przesyłkę. Coraz więcej prezentów kupujemy bowiem online! Według GfK Polonia co czwarty polski internauta robi zakupy przez internet! Najczęściej kupujemy sprzęt RTV oraz odzież i obuwie. Panowie zapewne uśmiechają się teraz pod nosem myśląc, że to typowo kobieca sprawka :) I tutaj szykuje się niemałe zaskoczenie - zakupy przez internet częściej robią... mężczyźni! Cóż, chyba niektóre poglądy trzeba będzie sobie przewartościować...
 
A co Wy o tym myślicie? Jak często robicie zakupy przez internet i co jest Waszym głównym targetem podczas poszukiwań ofert online?

Wtorek, 19 grudnia 2017

Prezenty Last Minute


Środa, 23 sierpnia 2017

„Węgierskie morze” – Balaton


Każdy, kto słyszał o Balatonie zapewne wie, że to jest nie tylko największe jezioro w południowo-zachodnich Węgrzech, ale również największe w całej Europie Środkowej. Co ciekawe, jego nazwa wzięła się od słowiańskiego rdzenia boltьno(-je ezero), które oznacza „błotne (jezioro)”.Węgrzy, nie mający przecież dostępu do morza, mogą się pocieszyć tym niesamowitym jeziorem o lazurowej tafli, jakim jest Balaton.

...czytaj dalej

Czwartek, 18 maja 2017

Władysławowo – atrakcyjne miasto na polskim wybrzeżu


Miejscowość położona w najlepszym miejscu na letni wypoczynek, zaledwie 50 kilometrów od Trójmiasta, 33 kilometry od Helu oraz w pobliżu innych kurortów nadmorskich. Świetna lokalizacja, malownicze widoki oraz niskie ceny pobytów to sekret, dzięki któremu to miejsce zawdzięcza niesłabnące zainteresowanie urlopowiczów, nie tylko z Polski.

 

...czytaj dalej

Piątek, 28 kwietnia 2017

Co słychać w Jastrzębiej Górze?


Zbliża się upragniony weekend majowy, po nim jednak warto zastanowić się nad letnim odpoczynkiem, ponieważ do wakacji zostało tak na prawdę niewiele czasu. Wobec tego przygotowaliśmy dla Was artykuł z ofertami na dwa pobyty w malowniczej Jastrzębiej Górze oraz kilka informacji odnośnie tej miejscowości. To idealne propozycje dla osób, które nie zaplanowały sobie jeszcze urlopu lub wakacji, chcących spędzić je nad polskim morzem.
...czytaj dalej