Czwartek, 27 grudnia 2012

Konkurs na zakończenie roku


Syndrom poświątecznego powrotu do pracy... Na poranne zgryzoty znamy tylko jedno lekarstwo i nie zawahamy się go użyć. Udostępniamy w imię większego dobra: 

Mamy nadzieję, że zadowoleni z prezentów i wypoczęci po świętach macie jednak jeszcze wolne i trochę czasu na małą zabawę :-)
 
Po świętach też można rozdawać prezenty! Powodem może być chociażby... zbliżający się Sylwester! Spośród wszystkich osób, które napiszą w komentarzu pod tym tekstem, gdzie spędzają ostatni wieczór tego roku rozlosujemy aż 3 bilety do kina! Wyniki jeszcze dzisiaj około godziny 15.00 w aktualizacji do tego tekstu!

Konkursowe przechwałki dozwolone!  :-)-----

WYNIKI!


Mamy już zwycięzców:
Agnieszka Kustra
Adam Starzyk
Malwina Stempa


Serdecznie gratulujemy! Prosimy o podanie danych adresowych na facebook@klubznizek.pl :-)

Ze swojej strony życzymy Wam wszystkim nie tylko przedniej zabawy, ale przede wszystkim pomyślności przez cały następny i każdy kolejny rok!   :-)

Wtorek, 19 grudnia 2017

Prezenty Last Minute


Środa, 23 sierpnia 2017

„Węgierskie morze” – Balaton


Każdy, kto słyszał o Balatonie zapewne wie, że to jest nie tylko największe jezioro w południowo-zachodnich Węgrzech, ale również największe w całej Europie Środkowej. Co ciekawe, jego nazwa wzięła się od słowiańskiego rdzenia boltьno(-je ezero), które oznacza „błotne (jezioro)”.Węgrzy, nie mający przecież dostępu do morza, mogą się pocieszyć tym niesamowitym jeziorem o lazurowej tafli, jakim jest Balaton.

...czytaj dalej

Czwartek, 18 maja 2017

Władysławowo – atrakcyjne miasto na polskim wybrzeżu


Miejscowość położona w najlepszym miejscu na letni wypoczynek, zaledwie 50 kilometrów od Trójmiasta, 33 kilometry od Helu oraz w pobliżu innych kurortów nadmorskich. Świetna lokalizacja, malownicze widoki oraz niskie ceny pobytów to sekret, dzięki któremu to miejsce zawdzięcza niesłabnące zainteresowanie urlopowiczów, nie tylko z Polski.

 

...czytaj dalej

Piątek, 28 kwietnia 2017

Co słychać w Jastrzębiej Górze?


Zbliża się upragniony weekend majowy, po nim jednak warto zastanowić się nad letnim odpoczynkiem, ponieważ do wakacji zostało tak na prawdę niewiele czasu. Wobec tego przygotowaliśmy dla Was artykuł z ofertami na dwa pobyty w malowniczej Jastrzębiej Górze oraz kilka informacji odnośnie tej miejscowości. To idealne propozycje dla osób, które nie zaplanowały sobie jeszcze urlopu lub wakacji, chcących spędzić je nad polskim morzem.
...czytaj dalej